Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Позбавляємося акне раз і назавжди

Позбавляємося акне раз і назавжди
 

Проблемна шкіра завдає чимало клопоту – вона не тільки погіршує зовнішність, але і сильно впливає на самооцінку. Згідно зі статистикою, основна маса людей вважає найнеприємнішим дефектом зовнішності саме прищі на обличчі, які заважають нормальному спілкуванню. Причому, найбільш схильні до акне молоді люди у віці від 13 до 35-40 років. Що ж робити, якщо постійні запалення і вугри не дають вам можливості нормально жити і насолоджуватися спілкуванням з цікавими людьми?Головне – не впадати у відчай! Сучасна індустрія краси пропонує широкий асортимент препаратів та процедур, які допоможуть позбутися акне раз і назавжди. Однією з найбільш ефективних вважається лазерна терапія. Лікування акне лазером - дієвий спосіб забути про недосконалість шкіри і, нарешті, відчути себе вільно.

Вилікувати акне досить складно, та все ж таки можливо. Так як причиною виникнення цього захворювання шкіри є гормональне порушення нормальної роботи сальних залоз, насамперед, потрібно побороти цю проблему зсередини, щоби з часом ненависні вугри не повернулися. Тому, якщо ви хочете назавжди забути про акне, перше, що варто зробити – це звернутися за консультацією до дерматолога і ендокринолога. Щоб точно поставити діагноз і призначити правильне лікування, лікарям необхідно знати точне співвідношення гормонів в крові. Виходячи з аналізу, вам призначать найбільш оптимальне лікування, яке підійде саме вам.

Так як вугрі мають зовнішні прояви, вашій шкірі знадобиться особливий догляд. По-перше, підберіть собі правильний некомедогенний тонік для обличчя і протирайте ним шкіру не рідше, ніж два рази на день. Справа в тому, що тонік не тільки відмінно очищає і тонізує шкіру, він також сприяє нормалізації жирового балансу і звуження пор.

Нерідко після акне на шкірі залишаються рубці і шрами, позбутися яких можна за допомогою різноманітних пілінгів і мазей. Якщо поставитися до цього з усією відповідальністю, завдяки регулярному відлущуванню застарілих клітин шкіри на обличчі, всього за пару місяців шкіра повністю оновиться, і у вас не залишиться жодного сліду від вугрів.

І, звичайно ж, важливою є правильна дієта. У деяких людей їжа може викликати появу вугрового висипу. Заведіть собі щоденник, в якому будете відзначати, що ви їли і в якій кількості – так ви зможете точно дізнатися, чи викликають у вас певні продукти подібну реакцію на шкірі, чи ні.

Будьте красиві!

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас