Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Про переваги і недоліки води, очищеної фільтром зворотнього осмосу

Про переваги і недоліки води, очищеної фільтром зворотнього осмосу
 

Всі ми знаємо, наскільки це важливо – піклуватися про здоров'я всієї родини. Ми намагаємося готувати найкориснішу їжу, регулярно тренуватися і добре відпочивати, щоб відчувати себе на всі 100%, і зрощуємо ці корисні звички в дітях. Але, навіть роблячи все це, ви все одно можете страждати від ще однієї загрози, яка таїться прямо у вашому будинку – неякісної води.Як правило, більшість будинків і квартир в нашій країні забезпечуються низькоякісної водою, яку пити просто страшно. Така вода містить свинець і різні мінерали у величезній різноманітності, які шкодять здоров'ю всіх домочадців. Одна з найкращих альтернатив в даному випадку – це зворотній осмос - фільтри для води, що працюють на основі цієї технології. Встановивши систему зворотнього осмосу у себе вдома, ви будете отримувати максимально чисту воду прямо з-під крана.

Переваги води, очищеної системою зворотнього осмосу

Зворотній осмос – це процес очищення води ще до того, як ви відкриваєте кран. Проходячи через певну мембрану, вода очищується практично від усіх присутніх у ній шкідливих елементів (через які вона стає небезпечною для здоров'я, та й просто несмачною). Як правило, після проходження води через фільтр зворотнього осмосу, вона очищується практично на 100% від усіх забруднень, присутніх у звичайній водопровідній воді.

Встановивши фільтр зворотнього осмосу, ви забезпечите свій будинок чистою, здоровою водою, в якості якої можете бути впевнені. Особливо це важливо для ваших дітей, адже вода, насичена, наприклад, свинцем, може призвести до таких серйозних проблем зі здоров'ям, як анемія, пошкодження мозку або нервової системи, і навіть стати причиною деяких ракових захворювань. У дорослих через свинець у воді також може підвищуватися тиск або знижуватися фертильність.

Крім дітей, корисність води, очищеної системою зворотнього осмосу, оцінять і дорослі. Зворотній осмос очищає воду від натрію, який шкодить людям, що страждають від підвищеного тиску або захворювань нирок. Та й в принципі мінімальна кількість натрію у питній воді – це здоровий вибір для всієї родини.

Також фільтри зворотнього осмосу ефективно очищують воду від усіляких паразитів, які мешкають в річках і можуть викликати у людей такі неприємні симптоми, як біль у животі, діарея, блювота і лихоманка.

Не найголовніша, та все ж таки значуща перевага води, очищеної системою зворотнього осмосу – це її смак. Свинець, залізо, сірчані сполуки та інші хімічні домішки роблять смак і аромат води не дуже приємним. Коли вода проходить через фільтр зворотнього осмосу, вона стає не тільки чистішою, але і більш освіжаючою на смак. Хоча, приємний смак – поняття суб'єктивне, і те, що подобається одному, може абсолютно не підійти іншому.

А ще, очищаючи водопровідну воду за допомогою системи зворотнього осмосу, ви можете добре заощадити, так як бутильована вода все одно обходитиметься вам дорожче.

Недоліки води, очищеної системою зворотного осмосу

Зворотній осмос видаляє з води переважну більшість натуральних солей і мінералів. Наприклад, кальцій, магній і калій також не потрапляють у вже очищену питну воду. Мінерали є необхідними для здоров'я кісток, передачі електричних імпульсів від головного мозку і контролю балансу рідини в організмі. Крім того, недолік мінералів у воді знижує її pH рівень, через що вона стає більш кислотною. А кислотність в організмі, в свою чергу, може стати причиною дегенеративних захворювань, таких як артрит і остеопороз.

Поради власникам фільтрів зворотнього осмосу

Щоб уникнути проблем зі здоров'ям, пов'язаних з нестачею мінералів, у воду, очищену фільтром зворотнього осмосу, рекомендується додавати розчинні мінеральні комплекси і крапельку морської солі.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас