Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Купуємо домашній халат: який матеріал вибрати?

Купуємо домашній халат: який матеріал вибрати?
 

Халати – один з найпопулярніших видів домашнього одягу, мабуть, тому що улюблений халатик дарує ні з чим незрівнянне відчуття затишку і відпочинку, тепла і комфорту, як тільки ми його одягаємо. Так як при виборі халата для дому матеріал є головним критерієм, в цій статті ми розглянемо види матеріалів, з яких шиються домашні халати як для дорослих, так і для дітей, а також їхні основні властивості.Найголовнішим критерієм при виборі домашнього халата є матеріал, з якого він зшитий. Адже саме від цього залежить те саме відчуття комфорту, за яке ми так любимо халатики. Але останнім часом виробники пропонують нам такий величезний вибір м'яких, приємних до тіла і затишних халатів, що, навіть вибираючи халат просто за матеріалом, в настільки величезному асортименті нескладно розгубитися. Отже, з яких матеріалів краще вибирати домашні халати?

«Вафельна» бавовна. Мова йде не про той матеріал, з якого шиються «вафельні» кухонні рушники. Для виготовлення таких халатів використовується високоякісна бавовна, приємна на дотик, яка прекрасно поглинає вологу. Халати, зшиті з такої бавовни, дуже легкі, не громіздкі і прекрасно підходять для середніх температур. Але бавовна має властивість «сідати» після прання, тому будьте уважні – купуйте вироби, які вже пройшли попередню «усадку».

Велюр. Це, мабуть, один з найбільш м'яких і затишних матеріалів, тому домашні халатики з велюру ідеально підходять людям з чутливою шкірою, та й просто тим, хто любить м'який, теплий і по-справжньому приємний на дотик одяг.

Махра. Махрові халати є найбільш популярними серед покупців. Вони прекрасно вбирають вологу, такі теплі і приємні на дотик. Але махрові халати також, як правило, виготовляються з бавовни, через що можуть «сідати» після прання.

Шовк (сатин). Цей матеріал дуже легкий і приємний до тіла, але не так добре вбирає вологу. Халати з шовку і сатину дуже зручні, але одягати їх краще вже на сухе тіло, а не відразу після ванни. Ідеально вони підходять для жарких температур.

Кашемір. Ніщо не зрівняється зі справжнім кашеміром! Він прекрасно зігріває, дарує відчуття тепла і затишку, він м'який і легкий. Володарям кашемірових халатів можна тільки позаздрити. Проте вироби з кашеміру, як правило, дуже дорогі, та й прати в машинці кашеміровий халат у вас не вийде – йому показана тільки суха чистка.

Мікрофібра. Це – результат сучасних технологій. Мікрофібра тонша за шовкову нитки і навіть людську волосину. Вона дуже легка і прекрасно «дихає». Халати з мікрофібри дуже зручні, відмінно пропускають повітря і вбирають вологу, через що в них неймовірно затишно в будь-яку пору року.

Синель. Вироби з синелі завжди користувалися високим попитом, але з винаходом мікро-синелі вони стали ще більш популярні серед покупців. Халати з синелі дуже легкі та зручні. Однак високоякісна і низькоякісна синель виглядає однаково, тому вибирати халатик з синелі слід виключно на дотик.

Звичайно ж, крім матеріалу, вам варто звернути увагу і на якість пошиття виробу, і на його дизайн: короткий або довгий, з коміром або капюшоном, на ґудзиках, блискавці або зовсім без застібок... Всі ці дрібниці і визначають те, наскільки затишно вам буде в вашому новому халатику.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас