Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як правильно купувати нерухомість

Як правильно купувати нерухомість
 

У кризовий час всі намагаються зберегти свої заощадження або хоча б звести до мінімуму втрати. І якщо раніше більшість людей воліли зберігати свої чесно зароблені заощадження вдома в коробочці або в банку, то сьогодні залишати гроші в банку стає небезпечно, та й вдома під подушкою невигідно, враховуючи щоденні стрибки курсу та інфляцію. Що ж робити?Правильно, гроші потрібно вкладати. Не секрет, що найкращим вкладенням капіталу в усі часи вважалася нерухомість. Але нерухомість теж буває різна, тому пропонуємо ознайомитися з порадами експертів щодо цього питання.

Як і раніше, найпривабливішим з погляду фінансів є ринок житлової нерухомості, тому якщо ви давно подумує про покупку житла – зараз найвигідніший час. Чому? У зв'язку з інфляцією попит на житлову нерухомість різко впав, через що багато продавців змушені знижувати ціну, щоб хоч якось продати свою нерухомість. Однак просто купити квартиру мало, потрібно, щоб вона не просто простоювала, а приносила прибуток, тому найвигідніше купувати невелику житлову площу, одно- і двокімнатні квартири і здавати їх. Таким чином, всього за кілька років ви не тільки збережете свої фінанси, але і повністю повернете собі витрачені гроші.

З іншого боку, не менш вигідно вкладати гроші і в житлову нерухомість за кордоном. Плюс в тому, що коштує вона значно менше. Сьогодні все більша кількість людей полюбляє їздити на відпочинок не з туристичними компаніями, а самостійно. При цьому багато відпочиваючих обирають орендовані квартири і будинки замість простих готелів. Так, ви можете, наприклад, купити будинок в Туреччині, де туристи відпочивають цілий рік, і через місцеві ріелторські фірми здавати житло відпочиваючим, непогано заробляючи на цьому.

Є й інші, не менш цікаві та вигідні варіанти. Наприклад, якщо у вас не вистачає фінансів на те, щоб купити квартиру у столиці або іншому місті, скажімо, Дніпропетровську, тоді можливо вам варто задуматися над покупкою заміського будиночка з невеликою ділянкою. Сьогодні мало хто може дозволити собі купити заміський будинок або дачу, а влітку так іноді хочеться відпочити від міської суєти, до того ж на такій ділянці можна виростити свої власні абсолютно чисті овочі та фрукти. Тому все більша кількість людей сьогодні беруть в оренду на літо дачу або заміський будиночок.

Головне запам'ятайте, щоб нерухомість не тільки зберегла ваші заощадження, але і окупила себе, як і будь-який інший актив, потрібно змусити її «працювати». І тоді ніяка криза не страшна для ваших грошей!

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас