Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

10 важливих питань фотографу, які варто задати перед весіллям

10 важливих питань фотографу, які варто задати перед весіллям
 

Весільні фотографії – це прекрасна пам'ять про найважливіший для вас день, тому до вибору фотографа для весільної фотозйомки багато пар намагаються підійти максимально відповідально. Адже весілля пройде, а фотографії залишаться з вами на все життя.Сьогодні знайти хорошого фотографа не так вже й складно, особливо в містах. Але як серед величезної кількості професіоналів у великому місті, вибрати саме того, який зробить вашу весільну фотосесію незабутньою? Для вас ми склали список питань, які обов'язково слід задати професіоналу перед тим, як найняти його.

1. Чи буде підписуватися договір на надання послуг? Договір – це завжди гарантія як для Вас, так і для фотографа, що робота буде виконана якісно і в строк, рівносильно, як і відповідна оплата.

2. Як відбуватиметься оплата? Найкращим варіантом у цьому випадку буде дати частину грошей як аванс, а решту вже потім, коли фотографії будуть готові.

3. Скільки фотографій буде зроблено? Для тих, хто хоче отримати не менше певної кількості знімків, краще обговорити це питання заздалегідь.

4. Які місця краще вибрати для фотосесії? Щоб фотографії вийшли прекрасними, краще, щоб ваші смаки збігалися, так і ви отримаєте максимум емоцій від зйомки, і фотограф зможе творити в своє задоволення.

5. Чи працював фотограф саме у вашому РАГСі? Час в РАГСі зазвичай суворо обмежений, і у фотографа не буде часу підбирати вдалий ракурс, тому це буде додатковим плюсом, якщо він вже бував і працював в тому місці, де буде відбуватися сама церемонія одруження.

6. Чи є у фотографа запасне обладнання? Ситуації бувають різні, а весілля – всього один раз в житті, тому в цей день ніщо не повинно завадити вашій фотосесії.

7. Скільки часу займе обробка фотографій? Якісна професійна обробка займає час, і тому забрати фотографії відразу після весілля у вас не вийде. Але й отримати свої знімки через 3-4 місяці ви теж навряд чи захочете, тому задайте це питання відразу.

8. У якому вигляді ви отримаєте фотографії, і чи будуть вони переведені в стандартні розміри? Деякі фотографи друкують кілька знімків, а решту віддають на флешці або диску, інші просто скидають фотографії на носії. При цьому на флешці можуть виявитися тільки оброблені фотографії, а не все, що зробив фотограф. З іншого боку, якщо ви потім захочете самостійно роздрукувати деякі кадри, тоді всі знімки повинні відповідати стандартним пропорціям.

9. Як фотограф планує добиратися до місця зйомок? Перш, ніж бронювати транспорт, з'ясуйте, чи потрібно буде виділити йому окреме місце в машині, чи у нього є власний транспорт.

10. Чи будуть ваші знімки розміщені на сайті фотографа або в портфоліо? Якщо ви не хочете, щоб фотографії з вашого весілля потрапили в мережу або на них дивилися сторонні люди, уточніть це заздалегідь. Якщо фотограф все ж наполягає на розміщенні ваших знімків, тоді краще виберіть іншого майстра, який з розумінням поставиться до ваших побажань.

І запам'ятайте: для того щоб знімки приємно здивували вас, шукайте не просто професійного фотографа, а людину, з якою вам буде, в першу чергу, приємно спілкуватися і перебувати весь день.

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас