Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Алое вера та наше здоров´я: це потрібно знати кожній жінці

Алое вера та наше здоров´я: це потрібно знати кожній жінці
 

Людству давно відомі корисні властивості алое вера: споконвіку екстракт цієї рослини використовують у косметології та фармацевтиці для досягнення найрізноманітніших цілей — від омолодження шкіри до лікування найскладніших захворювань. Важлива роль цій кімнатній рослині відводиться і в гінекології, а про це повинна знати кожна жінка.

Чим багатий екстракт алое?

Колюча оболонка рослини захищає джерело корисних речовин, які містить її сік, — вітаміни, мікроелементи, мінеральні солі, ферменти, флавоноїди. Саме тому екстракт алое має антиоксидантні властивості та згубно діє на безліч хвороботворних мікроорганізмів, причому не тільки на бактерії, але і на віруси та гриби. Біостимулятори, що містяться в алое, сприяють швидкому загоєнню ран.

Складно сказати, в якій галузі фармацевтики сьогодні не використовується екстракт алое. Проте можна з упевненістю зазначити, що особливо важливу роль він відіграє у лікуванні гінекологічних захворювань.

Використання алое в гінекології

Досить часто жінки, які страждають від рясних і хворобливих менструацій, не хочуть або не можуть приймати гормональні препарати. Їм на допомогу приходять ліки на основі екстракту алое — адже він здатний регулювати роботу залоз внутрішньої секреції. Крім того, екстракт алое входить до складу багатьох препаратів для лікування запалення придатків, кандидозів, кольпітів і навіть фіброміоми матки.

«Для лікування ряду жіночих захворювань гінекологи часто призначають екстракт алое внутрішньом'язово — каже лікар, експерт ТМ Helen Harper Наталія Гейко. При цьому максимальний ефект дає комплексне лікування, коли пацієнтка отримує корисні речовини, що містяться в алое, не тільки всередину, але і місцево. Це можуть бути вагінальні таблетки або свічки, ванночки, спринцювання».

За словами експерта, доповнити лікування, а також попередити виникнення рецидивів допоможе використання засобів інтимної гігієни з екстрактом цієї корисної рослини. Таку продукцію в лінійці ТМ Helen Harper представляють прокладки на кожен день Helen Harper Anatomical Аloe.

Дещо про алое, чого ви не знали

Треба сказати, що алое вера не тільки корисна, але і вельми невибаглива рослина. Наприклад, якщо її вирвати з коренем, то вона, на відміну від більшості «колег», зможе прожити ще кілька тижнів — завдяки власним резервам. Більш того, якщо після цього її знову посадити, вона без проблем приживеться.

А без води алое може жити 7 років! Дивовижно, чи не так?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас