Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Жіночі мокасини – зручно і красиво

Жіночі мокасини – зручно і красиво
 

Важко знайти щось більш зручне і в той же час жіночне, ніж мокасини. Саме тому багато представниць прекрасної статі примірявши всього один раз мокасини, не хочуть більше шукати щось інше, взуваючи їх практично кожен день.Як і будь-яке інше взуття, мокасини треба вміти і знати з чим носити, щоб завжди виглядати стильно. Купуючи мокасини, ви зможете їх взувати практично з будь-яким одягом – вони відмінно поєднуються з абсолютно різними стилями. Але запам'ятайте 5 простих «Ні», яких категорично варто уникати:

1. Ніколи не купуйте мокасини чорного кольору. Так як це взуття було створене на противагу американському діловому стилю, чорний колір в мокасинах – це табу.

2. Виходячи з вищесказаного, запам'ятайте: не варто поєднувати мокасини зі строго діловим стилем.

3. Мокасини, як і будь-яке інше сезонне літнє взуття, носяться на босу ногу, ніяких шкарпеток, гольфів і тому подібних речей.

4. Як сезонне взуття, мокасини абсолютно недоречні в холодну пору року – носити мокасини з будь-яким верхнім одягом вважається повним несмаком.

5. Не варто також взувати мокасини під спортивний одяг.

Так як мокасини відносяться до виключно літнього взуття, то краще купувати замшеві моделі яскравих насичених кольорів. Дуже стильно і оригінально буде виглядати пара червоного, білого або яскраво-жовтого кольору.

Як говорять, все, що не заборонено – дозволено. Носіть мокасини з укороченими джинсами і брюками, бриджами, спідницями, комбінезонами, разом з різноманітними футболками та сорочками, піджаками і кофтами. Створюйте цікаві образи в повсякденному, романтичному і молодіжному стилі, комбінуйте, експериментуйте, і у вас неодмінно вийде свій неповторний стиль. М'якість і комфорт, який подарують вам мокасини, вам не захочеться ні на що проміняти.

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас