Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Пісочниця вдома – немає проблем!

Пісочниця вдома – немає проблем!
 

Однією з улюблених дитячих забав в літню пору завжди були і залишаються ігри в пісочниці. Ну а як на рахунок зими? Напевно ваша дитина вже встигла скучити за улюбленою пісочницею і часто запитує – коли вже буде тепло?.. Так чому б не організувати пісочницю вдома?!Напевно, багато хто подумав, що автор цієї статті трохи не в собі, адже принести пісок додому – це ж відразу купа пилу, бруду, та й хто може дозволити собі виділити достатньо місця в будинку для такої забави? Значить, ви просто ще не чули про кінетичний пісок, з яким ваш малюк зможе грати навіть вдома. Цікаво? Про те, що це за диво-винахід, читайте далі!

У той час як в наших краях діти продовжують бавитися в дворових пісочницях під будинком, в Європі вже давно оцінили новий швейцарський винахід Kinetic Sand або кінетичний пісок, який являє собою звичний сипучий пісок, трохи вологий, на подобу того, який можна зустріти на березі моря . З ним легко і приємно грати, а найголовніше, що з ним ваш малюк зможе грати вдома на столі або будь-якій інший поверхні. Як?

Вся справа в тому, що кінетичний пісок на 98% складається зі звичайного очищеного піску і на 2% - зі спеціальної добавки, яка не дає йому пересихати, розсипатися (таке відчуття, що частинки піску буквально липнуть одна до одної), прилипати до рук і інших поверхонь. Цей пісок скоріше не сиплеться, а плавно тече. Таким чином, розсипати пісок по всьому будинку вашому малюку просто не вдасться, а після гри пісок можна легко прибрати в контейнер для зберігання, і будь-яка поверхня після нього залишиться абсолютно чистою.

Крім того, цей пісок абсолютно безпечний для дітей, на відміну від того, яким наповнені наші пісочниці, і навіть якщо дитина з'їсть трохи піску, просто дайте йому випити склянку води, і пісок легко виведеться з організму.

Так і вашому малюкові грати з таким піском буде набагато цікавіше, ніж возитися зі звичайним сипучим піском, пасочки та інші споруди з якого постійно розсипаються. А ще, він неймовірно приємний на дотик і має легкий приємний аромат. Грати з таким піском – одне задоволення!

Кінетичний пісок – це корисна і безпечна іграшка для вашої дитини, яка відмінно розвиває фантазію і дрібну моторику пальчиків. Ось побачите, як тільки ви відкриєте пакет, вам і самим обов'язково захочеться трохи пограти і щось зліпити з цього чудо-піску.

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас