Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Нові Helen Harper Baby: 5 причин, чому малюк сказав би Вам за них «Спасибі!»

Нові Helen Harper Baby: 5 причин, чому малюк сказав би Вам за них «Спасибі!»
 

Зовсім недавно в Україні з'явилися підгузники, які допоможуть забезпечити дитині відчуття сухості і комфорту з перших днів її життя. «Європейська якість за українськими цінами» ― саме так можна охарактеризувати нову лінійку Helen Harper Baby.Комфорт малюка і його здоровий сон важливі для кожної мами. Як показує практика, серед факторів, що негативно впливають на якість дитячого сну, перше місце займає підгузник, що протікає або незручний підгузник. При цьому педіатри звертають увагу на те, що неприємні відчуття ― це далеко не всі наслідки, які можуть бути викликані використанням неякісного підгузника.

«Одна з найпоширеніших проблем, з якими стикається кожна мама, ― пелюшковий дерматит у дитини, ― каже лікар, експерт ТМ Helen Harper Наталія Гейко. Полиці магазинів завалені всілякими підгузниками, проте далеко не всі вони добре вбирають вологу. В результаті шкіра у дитини постійно волога, що і провокує появу дерматиту».

Фахівці Helen Harper проаналізували цю проблему і знайшли рішення: ним стали нові підгузники Helen Harper Baby. Ці дитячі підгузники забезпечують максимальну зручність при носінні і дбайливо захищають шкіру малюка. Якби новонароджені вміли говорити, вони б назвали як мінімум 5 причин, чому варто подякувати розробникам нової лінійки. Підгузники Helen Harper Baby:

1. Мають надійну систему вбирання. Цим вони зобов'язані чотириступінчастій інноваційній системі поглинання Dry Feel:

- 1-й шар проводить рідину;
- 2-й шар ― розподіляє її;
- 3-й шар поглинає;
- 4-й шар ― захисний дихаючий.

2. Максимально захищають від протікань. Завдяки анатомічній формі підгузники ідеально прилягають до тіла малюка.

3. Дарують дитині свіжість і комфорт. Дихаючий верхній шар забезпечує циркуляцію повітря, що зводить до мінімуму можливість появи запалень на шкірі дитини.

4. Мають багаторазові липучки і супереластичні боковинки. Підгузник можна повторно застібати, а боковинки не тиснуть і не сковують рухів малюка.

5. Не містять ароматів і повністю адаптовані під українського споживача. Це підтверджують результати відповідних досліджень.

Зі свого боку, мами відзначають доступну ціну Helen Harper Baby, що також є їх безперечною перевагою перед іншими підгузниками.

Спробуйте ультрам'які та тонкі чотирьохшарові підгузники Helen Harper Baby ― подаруйте своєму малюкові відчуття сухості та комфорту!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас