Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Кому корисні солярії?

Кому корисні солярії?
 

Останнім часом в мережі нерідко можна зустріти величезну кількість самих різних статей на тему того, як і чим шкідливі солярії. Правда, аргументи, що наводяться у цих статтях, давно застаріли, а люди як ходили в солярії, так і продовжують ходити. Розібравшись в цій темі більш детально, виявляється, що не такі вже вони й шкідливі, а іноді бувають дуже навіть корисними. Кому і чим можуть бути корисні ці «сонячні» процедури, давайте розберемося.Можливо, ви здивуєтеся, але в деяких випадках дерматологи самі призначають своїм пацієнтам курс відвідування солярію. Те, що солярії здатні плавно «підготувати» ніжну світлу шкіру до палючого сонця перед відпочинком в жарких країнах, ні для кого не секрет. Таким чином вдається уникнути неприємних опіків та інших наслідків літнього відпочинку.

Якщо підійти до питання засмаги в солярії не з точки зору естетики та краси, а з точки зору здоров'я, то правильно підібрана тривалість сеансів здатна також нормалізувати вироблення меланіну, який, у свою чергу, значно знижує ризик виникнення раку шкіри. Так, тисячі людей, схильних до меланоми, сьогодні можуть убезпечити себе від появи злоякісних пухлин і не боятися влітку спокійно засмагати на сонці.

Також не секрет, що під впливом сонячних променів в нашому організмі виробляється вітамін D3 (він утворюється в шкірі тільки під впливом сонячних променів). Завдяки технічним розробкам, промені від ламп в солярії максимально схожі на справжні сонячні промені, і також сприяють виробленню цього вітаміну.

Доведено, що нестача сонячних променів в зимовий період призводить до найсильніших розладів психіки, в тому числі і депресії. Позбутися нехороших нав'язливих думок і постійного поганого настрою вам також допоможе просте відвідування солярію. Під впливом сонячного випромінювання в організмі стимулюється вироблення гормонів ендорфінів, які відповідають за наше гарне самопочуття. На жаль, нашого літа не завжди вистачає нашому організму, щоб в достатній кількості запастися всіма необхідними речовинами на зиму, тому взимку, особливо наприкінці зими, багато людей відчувають себе пригніченими.

Але, знову ж таки, все в повинно бути в міру, щоб не завдати шкоди здоров'ю. Тому перед тим, як відправитися в солярій, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас