Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як не попастися на хитрощі орендодавця, знімаючи квартиру

Як не попастися на хитрощі орендодавця, знімаючи квартиру
 

Чи варто говорити про те, що сьогодні, вирушаючи на вихідні відпочити в інше місто або у відрядження, набагато простіше і вигідніше зняти квартиру, ніж номер у готелі. Всі зручності, власна кухня, максимум домашнього комфорту і затишку – це і багато іншого змушує все більше людей вибирати саме квартири замість звичних номерів дорогих готелів.Благо, з одного боку, сьогодні існує величезна кількість сервісів, за допомогою яких без проблем можна знайти і зняти квартиру на пару днів в іншому місті, та й у соціальних мережах можна знайти чимало оголошень про здачу квартир подобово. Але навіть всі ці сервіси і особисте спілкування з орендодавцем не дає вам гарантій того, що ви не натрапите на хитрощі, про які краще знати заздалегідь.

Один з найулюбленіших прийомів всіх ріелторів – неіснуючі квартири. У чому суть? Ви заходите на сайт і бачите варіант, який, виходячи з місця розташування, стану, умов і вартості, цілком міг би вас влаштувати. І ось, ви телефонуєте за вказаним номером, і вам повідомляють, що ця квартира вже здана, зате готові запропонувати з десяток інших варіантів. Або ж другий варіант – кажуть, що квартира здана і прощаються, а на наступний день вам починають надзвонювати з різних агентств, пропонуючи інші варіанти.

Буває й так, що ви бачите на сайті красиві фотографії, але по факту виявляється, що це знімки не тієї конкретної квартири, яку здають, а просто картинки, взяті з мережі з красивим ремонтом. І що вам залишається? Або погодиться вже на те, що пропонують, або спробувати знайти інший варіант в чужому місті за пару годин. Не дуже райдужна перспектива, чи не так?

Буває й так, що деякі недобросовісні орендодавці, розміщуючи оголошення в мережі, вказують заздалегідь невірні характеристики. По фотографії ви це навряд чи зможете визначити, а вже приїхавши в інше місто, на вас може чекати неприємний сюрприз: площа житла набагато менша за заявлену, відсутність гарячої води або гідного опалення і т.д.

В умовах низького попиту багато агентств йдуть на найрізноманітніші хитрощі. Наприклад, вам можуть запропонувати укласти договір з агентством і заздалегідь оплатити їхні послуги або дати аванс. Інші поводяться взагалі відверто нечесно, пропонуючи показати квартиру лише за певну суму. І найчастіше в таких ситуаціях, отримавши свої гроші, на наступний день агентство тут же закривається і зникає.

Що ж робити, щоб не попастися на хитрощі недобросовісних орендодавців? Завжди уважно читайте оголошення, складіть список питань, що вас цікавлять, не забудьте пошукати фото квартири в інтернеті, не давайте ніяких авансів до того, як побачите і перевірите все, що вас цікавить. І, звичайно, укладайте договір виключно з власником квартири, а не з агентством. А взагалі, просто будьте уважні, і нікому не вдасться вас обдурити.

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас