Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Мій дім – моя фортеця, або прості поради, як убезпечити своє житло

Мій дім – моя фортеця, або прості поради, як убезпечити своє житло
 

«Та кому треба мене грабувати?» - напевно думаєте ви, в той час як кількість пограбувань будинків і квартир зростає з кожним днем. Вирушаючи у відпустку, у відрядження, на вихідні до друзів або навіть просто на роботу, хочеться бути впевненим у тому, що за час відсутності ніхто не порушить спокій вашого будинку. Про те, як убезпечити свій будинок, ми розповімо вам далі.Важко знайти і придумати більш надійний захист для власного будинку, ніж контракт з місцевою охоронною фірмою. Професійне відеоспостереження, швидкий виїзд і досвідчені фахівці зможуть не тільки гарантувати вам безпеку від злому та інших шахрайських посягань, а й від таких неприємних речей, як витік газу, загоряння або затоплення. Однак послуги приватних охоронних фірм в наш час мало хто може собі дозволити. Тому ми поділимося з вами простими порадами, які допоможуть уберегти ваш будинок за копійки.

1. Подружіться з сусідами. Старенька бабуся може бути не тільки вередливою сусідкою, а й безкоштовною «камерою спостереження». Літні люди, як правило, дуже неспокійні і реагують на кожен шурхіт. Просто подружіться зі своєю сусідкою, і ви можете бути впевнені в тому, що ваш будинок знаходиться під цілодобовим надійним і безкоштовним спостереженням.

2. Заведіть собаку. Велика собака охоронної породи, яка, з одного боку, просто обожнює своїх господарів, з іншого боку, зможе вберегти ваш будинок від «нежданих гостей». Повірте, якщо потенційні грабіжники дізнаються, що ваш будинок охороняє добре надресирований собака, бажання проникнути у ваш будинок стане набагато менше.

3. Закривайте вікна та двері. Заведіть собі звичку, виходячи з дому на роботу або просто прогулятися по парку, завжди щільно закривати всі вікна і двері, при цьому не тільки вхідні двері та фасадні вікна, але і ті, які виходять на задній двір, маленькі кватирки з підвалу та міжкімнатні двері, що ведуть на балкон, в гараж або зимовий сад.

4. Обдуріть злодіїв. Якщо з якихось причин у вас не виходить подружитися з сусідами або завести собаку, тоді можна спробувати обдурити злодіїв. Як? Просто повісьте на хвіртку табличку «обережно, злий собака», і не забудьте зробити вигляд, що ви закриваєте «собаку» в кімнаті, коли приходять сторонні. Також можна наклеїти фірмову наклейку місцевої охоронної фірми на двері або встановити фальшиві відео камери, які коштують копійки в порівнянні зі справжніми.

І не забувайте, що найчастіше такі злочинці працюють за наводкою, тому ніколи не базікайте і не хваліться зайвий раз про те, куди і коли плануєте поїхати або які нові дорогущі речі з'явилися у вашому домі. Будьте обережні, і ваш будинок завжди буде в безпеці!

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас