Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Корисні властивості мигдальної олії для краси і здоров´я шкіри

Корисні властивості мигдальної олії для краси і здоров´я шкіри
 

Ми так прагнемо зберегти здоров'я, красу і молодість шкіри. І це зовсім не просто, враховуючи щоденний вплив на неї навколишнього середовища і різної хімії. Множинні дослідження довели, що використання натуральних олій і косметики, приготовленої з натуральних інгредієнтів, часто набагато корисніше для нашої шкіри, ніж наповнені хімією креми, лосьйони і маски.Одним з найбільш корисних натуральних продуктів для краси і здоров'я шкіри є мигдальна олія, на основі якої існує безліч домашніх рецептів краси. Але чому ж її так рекомендують використовувати всім і кожному?

Чим корисна мигдальна олія для шкіри?

1. Мигдальна олія оздоровлює шкіру. Вона містить вітаміни A, B і E, такі корисні для шкіри. Також вона ефективно зволожує шкіру, не забиваючи пори.

2. Мигдальна олія допоможе позбавитися темних плям під очима. Дана проблема може бути викликана недосипанням або нестачею вітамінів. Протираючи шкіру під очима мигдальною олією, ви зможете уникнути появи темних плям, зробити їх не такими помітними, а також очистити шкіру навколо очей, подарувавши їй відчуття свіжості і такий самий зовнішній вигляд.

3. Мигдальну олію можна використовувати в якості скрабу. Вона не тільки зволожує шкіру, але і діє як скраб, допомагаючи видалити ороговілі клітини. Змішайте мигдальну олію з цукром і використовуйте як скраб – ваша шкіра сяятиме свіжістю і здоров'ям.

4. Мигдальна олія допомагає зберегти молодість шкіри. Вживаючи її в їжу і наносячи на шкіру, ви будете виглядати набагато молодше за свій вік.

5. Мигдальна олія лікує шкіру від псоріазу та екземи. Вона має заспокійливий ефект і прекрасно підходить для лікування таких проблем, як псоріаз і екзема. Також мигдальна олія знімає запалення, почервоніння і свербіння на шкірі.

6. Мигдальна олія лікує потріскані губи. Якщо у вас виникла така проблема, протирайте шкіру губ мигдальною олією кожен день. Так, ваші губки не тільки виглядатимуть, але і почуватимуть себе набагато краще. А ще мигдальна олія, змішана з цукром, і використовувана як скраб, допоможе позбутися темних плям на губах.

7. Мигдальна олія може замінити зволожуючі креми для рук і ніг. Завдяки своїй густий текстурі, вона цілком може замінити звичні креми, на які ви регулярно витрачаєте гроші. Крім того, це – натуральний продукт без будь-якої хімії.

8. Мигдальна олія може замінити засіб для зняття макіяжу. Не всі це знають, але її дійсно можна використовувати як демакіяж. Крім того, вона не містить хімії і дуже корисна для шкіри, тому її можна залишити на ніч, і прекрасно виглядати вранці.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас