Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як відсвяткувати День Матері

Як відсвяткувати День Матері
 

Мама – важливе слово... і не тільки! У кожного з нас є вона, особлива, яка подарувала нам життя, свою любов і турботу. Мама – це та людина, на яку завжди можна покластися, яка ніколи не зрадить і не засудить, допоможе і підкаже в найважчих ситуаціях, обійме і підтримає. Говорити про те, ким рідна ненька є для кожного з нас, можна практично нескінченно, але які б ми епітети не підбирали, цього все одно буде замало, щоб висловити все те, що відчуває кожен з нас, згадуючи про маму.

На жаль, в нашому світі, повному суєти, ми так часто забуваємо і не помічаємо важкий материнський труд, сприймаючи все як належне. Добре, що є таке свято, яке змушує нас замислитися і згадати про рідну маму і висловити їй всю свою подяку за її щоденні старання. У нашій країні, як і в більшості інших країн, День Матері прийнято відзначати у другу неділю травня, цього року – це 8 число. Тож давайте цього року зробимо цей день по-справжньому незабутнім для наших найрідніших і коханих матусь.

Як відсвяткувати?

Кожен день на маму чекає купа клопотів, особливо, якщо в будинку живе не одна, а дві або три маленьких дитини. Прання, прибирання, готування, погуляти з дітьми, позайматися з ними, укласти всіх спати і знову поприбирати, приготувати, помити посуд, випрасувати речі, і так до нескінченності. Так чому не зробити хоч один день вихідним для мами і не дати їй трохи відпочити від щоденних справ? Подаруйте мамі просто вихідний день, нехай в цей день приготуванням займеться тато, а після смачного сніданку рушайте на прогулянку або пікнік всією родиною.

Пам'ятаю, коли були маленькі, ми з сестрою часто влаштовували домашні концерти, під час яких переодягалися в зірок і співали під фонограму улюблені пісні, показували фокуси, ставили танцювальні номери і декламували віршики. Головним глядачем наших вистав завжди була мама, у якої подібні вистави викликали масу захвату. Це прекрасна ідея простого та оригінального поздоровлення для коханої матусі в цей день.

У мами напевно зовсім не вистачає часу на те, щоб зайнятися собою і сходити в салон краси. Ось вам і ще одна чудова ідея – влаштувавти салон краси на дому для мами. Папа може зробити приємний масаж на спині, а малюки розчесати, зробити масаж голови, ступень або рук. Все це неодмінно порадує матусю.

Що подарувати?

У цей день не прийнято дарувати глобальних подарунків, та й мамі вони не потрібні, адже найцінніший подарунок для неї – це знати, що вона кохана, і вся її праця не марна. Саморобні листівочки, завчені красиві віршики, смішні сценки, розіграні для неї – все це стане найкращим подарунком. І звичайно, не забудьте про красивий букетик квітів.

Якщо раптом, вийшло так, що ваша мама зараз далеко, і ви бачитеся вкрай рідко, або трохи посварилися через якусь дрібницю, День Матері – це відмінний привід знову налагодити відносини з нею, приїхавши в гості з букетом квітів і чимось смачним до чаю.

Любіть своїх мам, радуйте їх частіше приємними сюрпризами і не забувайте говорити про те, як сильно ви їх любите. А ми всією дружною командою порталу Мама-Тато вітаємо всіх теперішніх і майбутніх мам з цим чудовим святом і бажаємо, щоб ви завжди були здорові, раділи кожному дню, і щоб ваші очі завжди блищали тільки від щастя, а не від сліз.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас