Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

День Матері під час карантину: як подарувати мамі свято?

День Матері під час карантину: як подарувати мамі свято?
 

Мами дарують нам нескінченну турботу і безумовну любов буквально щодня. І добре, що є таке свято, як День Матері, коли ми можемо віддячити нашим мамам, показати, як ми їх любимо і по-справжньому подбати про них. Проте в цьому році День Матері припадає на кінець карантину. А це означає, що наші можливості в організації маминого свята будуть досить обмеженими. Що ж можна придумати?

Як відсвяткувати День Матері в карантин?

1. Почніть з святкового сніданку (або закінчіть вечерею)

Так, в цьому році у вас немає можливості зводити маму в улюблений ресторан. Але ви можете приготувати їй смачний святковий сніданок або вечерю з продуктів, які мама особливо любить. Витратьтеся трохи більше і попросіть її дітей допомогти, якщо у вас є така можливість.

2. Подаруйте мамі вихідний

Здавалося б, ми і так постійно сидимо вдома на карантині. Куди ще вихідний? Насправді, ваша мама не відпочиває, а працює цілий день: готує їсти, прибирає, займається з дітьми, піклується про сім'ю. Повірте, турбот у неї зараз не менше, і один вихідний напевно стане для неї справжнім подарунком! Візьміть на себе всі денні турботи, а ввечері розділіть з нею вечерю – вона буде сповнена сил і бажання провести час з вами.

3. Зробіть набір подарункових домашніх карток

Разом з дітлахами зробіть мамі листівку своїми руками, а також набір подарункових карток (якими мама зможе скористатися в будь-який момент) з ідеями від вас і малечі. Наприклад:

- Допомога з пранням;
- Допомога на дачі, в домашньому городі;
- Миття посуду;
- Допомога в прибиранні кімнати;
- Посмішка, поцілунок і обнімашка.

4. Сплануйте фотосесію

Так, фотостудії зараз закриті, але ви можете організувати сімейну прогулянку з пікніком і найняти фотографа, який зробить десятки найкрасивіших знімків. Або ж ви можете самі побути в ролі фотографа (або навіть частково доручити це завдання дітлахам) – як раніше, коли тато і мама самі бралися за фотоапарат або камеру, щоб засняти найяскравіші моменти.

5. Купіть прикрасу з особливим значенням

Якщо ви хочете порадувати маму символічною прикрасою, виберіть щось із каменем згідно Зодіаку її дитини. Це може бути кільце, браслет, сережки або підвіска, але ця прикраса буде символізувати той день, коли ваша дружина стала мамою.

6. Напишіть мамі листа

Листи, написані вручну – сьогодні рідкість. Домовтеся з усіма домочадцями сісти і написати мамі листа. Ви можете писати кожен свого листа або по парі абзаців у спільному посланні. Поділіться в ньому найщасливішими спогадами і розкажіть мамі, як ви її любите, і яка вона особлива. А якщо ви хочете зробити мамі ще приємніше, всі разом прочитайте їй написане під приготований вами сніданок.

7. Заплануйте щось незабутнє!

Про що ваша дружина (або мама) давно мріяла? Заплануйте це. Навіть якщо зараз через карантин у неї не буде можливості влаштувати собі день спа або поїхати у відпустку, зробити це можна пізніше. Але запланувати подарунок (можливо, частково оплатити, або хоча б зарезервувати) варто вже сьогодні, щоб мама знала, які приємності на неї чекують в найближчому майбутньому!

І пам'ятайте: плануючи цей особливий день для мами ваших діток, не забудьте і самі показати їй свою любов і турботу.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас