Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Міжнародний день сім´ї – як відсвяткувати?

Міжнародний день сім´ї – як відсвяткувати?
 

У всьому світі День Сім'ї прийнято відзначати 15 травня. Хоч це і молоде свято, яке існує всього з 1994 року, у багатьох країнах воно встигло надбати великої популярності. Мета цього дня – привернути увагу громадськості і влади до основних проблем сучасних сімей, а ще це – просто відмінний привід для того щоб просто відпочити і весело провести час всією родиною.Сім'я – це найголовніше в житті кожної людини, тому суть свята інтуїтивно зрозуміла всім. Скористайтеся цим чудовим приводом, щоб сказати рідним, наскільки вони вам потрібні, і як сильно ви їх любите.

Цього року Міжнародний День Сім'ї припадає на п'ятницю, але якщо ви сильно будете зайняті в цей день, то можете домовитися з рідними і відсвяткувати його на вихідних. Як весело провести час, щоб свято запам'яталося надовго? Пропонуємо кілька свіжих захоплюючих ідей, які допоможуть урізноманітнити ваше дозвілля.

Кулінарний майстер-клас

Ніщо так не об'єднує, як спільне заняття, особливо якщо мова йде про смачну і корисну їжу. Запишіться всією сім'єю на спільний кулінарний майстер-клас, де вас і ваших дітей навчать готувати смачну і корисну їжу – це неймовірно цікаво. Або ж майстер-клас може влаштувати мама, після чого ви сядете за святковий стіл, який приготували всі разом.

Сімейна відео-зйомка

Зніміть невеликий ролик про свою сім'ю, розкажіть, про що ви мрієте зараз, до чого прагнете, і просто трохи подуркуйте на камеру. Такий відеоролик вам буде дуже приємно переглядати через 2, 5 або 10 років. А ще, можна створити нову традицію – знімати такі ролики щороку, потім насолоджуючись спільним переглядом старих відео.

Фотосесія

Сімейна фотосесія – це не тільки пам'ять, а й прекрасна можливість весело провести час. Фотозйомку можна зробити на природі, в парку відпочинку, на каруселях або в будь-якому іншому місці, де ваша сім'я любить проводити час. Також дуже цікаво буде влаштувати студійну фотозйомку у стилі family look, одягнувшись всією сім'єю однаково. Подібні речі об'єднують, піднімаючи дух родинної єдності.

А взагалі, в цей день можна зайнятися чим завгодно, лише б кожному члену сім'ї було цікаво. А ми бажаємо вам веселого свята, приємного проведення часу і теплих сімейних відносин на все життя.

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас