Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Підбираємо диван під інтер´єр

Підбираємо диван під інтер´єр
 

Нарешті ремонт закінчився, і настав довгоочікуваний час обставляти інтер'єр. Якщо з шафами і полицями все відносно просто і зрозуміло, то коли справа доходить до вибору дивану – тут-то і виникає безліч питань. Який обрати: кутовий або звичайний? Купити диван «книжку», «акордеон» чи монолітну конструкцію? Яка обшивка краще? І ще безліч інших питань, на які ми сьогодні постараємося вам відповісти.Отже, вибираючи диван, для початку потрібно визначитися, чи буде він служити тільки для того, щоб на ньому сиділи домочадці і гості, і в окремих випадках міг хтось переночувати, або ж необхідно, щоб диван виконував також і функції спального місця. Залежно від цього, відразу можна звузити вибір до розкладних моделей типу «книжка» або «акордеон» (коли знизу висувається додаткова секція), або ж більше звертати увагу на монолітні моделі.

В залежності від планування і розміру кімнати, а також місця, куди планується поставити диван, варто звертати увагу на кутові або прямі дивани. Хоча і той, і інший варіант можна розташувати як під стінкою, так і посередині кімнати. Вибір розміру і конструкції буде залежати від кількості вільного простору в кімнаті.

Ще один важливий момент – оббивка дивана. Якщо ви хочете, щоб новий диван прослужив вам як мінімум п'ять, а то й десять років, то краще вибирати нейтральну оббивку, яка з часом не набридне. Чорний, коричневий, сірий, бежевий, кремовий, молочний та білий кольори відмінно підійдуть під будь-який інтер'єр, а якщо вам захочеться внести трохи яскравих акцентів, ви завжди з легкістю зможете це зробити за допомогою різнокольорових декоративних подушок або пледа.

Оббивка дивана відрізняється не тільки за кольором, але і за матеріалом. Найкращим варіантом для дому, безсумнівно, є тканинні оббивки, які подарують максимум затишку вашій кімнаті. Крім того, в цьому питанні краще не скупитися і заплатити трохи більше за оббивку з водовідштовхувальної тканини – її завжди можна буде легко очистити і вимити навіть за допомогою побутової хімії від різних забруднень, будь то сліди від розлитих напоїв, дитяча творчість або сліди домашнього улюбленця.

У всьому іншому, просто довіртеся своєму смаку, і ви неодмінно зможете підібрати найкращий диван для своєї квартири.

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас