Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Вибираємо постільну білизну на літо: на що звернути увагу?

Вибираємо постільну білизну на літо: на що звернути увагу?
 

Часом немає нічого гіршого, ніж не могти заснути влітку через спеку. Існує безліч корисних порад, які допоможуть заснути спекотної вночі, але почати ви повинні саме з постільної білизни. Спробуйте, вибираючи новий комплект, орієнтуватися не тільки на дизайн, якість і м'якість, а й на те, в яку пору року ви будете під нею спати. Сьогодні ми поговоримо про те, як вибрати літню постільну білизну, яка буде комфортною і не жаркою – ідеальною для сну в літні ночі.

Як вибрати комфортну постільну білизну на літо

• Натуральний матеріал. Вибираючи постільну білизну на літо, віддайте перевагу виключно натуральним матеріалам, так як вони добре пропускають повітря. А ви знали, що середньостатистична людина за ніч з потом втрачає близько 1 л рідини? Ось чому так важливо, щоб постільна білизна добре «дихала» і вбирала піт – найкраще з цим справляються натуральні тканини.

• Щільність тканини. Всі ми знаємо, що від цього показника залежить якість постільної білизни. Існує думка, що чим більша щільність тканини, тим вона м'якша. Але врахуйте, що після показника в 500-600 ниток на квадратний дюйм якість білизни істотно не збільшується (на відміну від вартості), а для літа ідеальним вибором стануть комплекти з тканини, щільністю в 300-400 ниток на квадратний дюйм.

• Вага матеріалу. При виборі постільної білизни на літо важливо враховувати і такий чинник, як вага матеріалу, з якого вона зшита. Більшість з нас вважає, що комплекти з шовку і сатину є оптимальним вибором для спекотної погоди, так як ці тканини дуже легкі. Однак легка тканина прилягає ближче до тіла, залишаючи менше простору для циркуляції повітря, «утримуючи» гаряче повітря всередині і, тим самим, ще сильніше нагріваючи тіло. Бавовна, з іншого боку, зазвичай важча за шовк і сатин, але вона «дихає» набагато краще. Тому в літні місяці все ж варто віддавати перевагу бавовняній постільній білизні, і особливо це стосується дитячої постілі.

• Колір постільної білизни. Забарвлення літньої постільної білизни варто вибирати не просто, виходячи з власних уподобань. Ви повинні зупинити свій вибір на комплектах білого та інших світлих кольорів, так як вони відбивають світло, що проникає через вікно у вашій спальні. Тут діє той же принцип, що і з літнім одягом – у світлому не так спекотно і набагато комфортніше, ніж в темному.

У наступній частині цієї статті ми розглянемо найкращі матеріали постільної білизни для спекотного літа.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас