Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ігри на свіжому повітрі: проводимо час на відпочинку весело!

Ігри на свіжому повітрі: проводимо час на відпочинку весело!
 

Влітку ми особливо активні, нам не хочеться сидіти вдома, в задушливих офісах – натомість охоче поспішаємо на зелені галявини і пляжі, ми засмагаємо, купаємось, граємо в активні ігри – просто відпочиваємо і насолоджуємось життям.У що пограти на відпочинку? Пропонуємо вам кілька цікавих ідей: зробіть своє дозвілля ще яскравішим!

«Вибивний»

Весела гра з м’ячем, в яку можна грати як на лісовій галявині, так і на пляжі чи, навіть, в морі, басейні, або озері, знаходячись по пояс у воді. Всі учасники гри стають в коло і кидають м’яча один одному, відбиваючи його таким способом, як у волейболі. М’яч переходить із рук в руки, а той, хто не зможе його відбити, втратить м’яч – стає в центрі кола. Звідти він зможе вийти лише тоді, коли хтось із учасників його «виб’є» м’ячем. Одночасно у колі можуть стояти кілька учасників гри, якщо ж хтось із тих, хто в центрі кола зможе перехопити м’яча - всі, хто в колі – «звільняються» і приєднуються до інших учасників, гра починається заново. Особливо весло грати у цю гру, стоячи по пояс у воді – це створює додаткові труднощі у пересуванні, тому гра стає особливо азартною.

«Рифи»

Актуальною ця гра є на пляжі. Всі учасники діляться на дві команди. Перший учасник команди А лягає на пісок (животом донизу), очі в нього закриті. Учасники команди Б розставляють навколо нього декілька камінців («рифів»), але роблять це максимально обережно, щоби він не відчув, де саме лежать камінці. Тепер учасник має підвестися на ноги, а його колеги по команді навперебій підказують йому, куди поставити руку-ногу, щоби не зачепити «рифів» - виходить дуже весело =). Потім в гру вступає друга команда і так з усіма учасниками. Виграє та команда, у якій більша кількість гравців піднімуться на ноги не зачепивши при цьому камінців.

«Пінгвіни»

Кумедна гра з м’ячем, в якій можуть брати участь як дорослі, так і діти. Учасники діляться на дві команди, визначають лінію старту та фінішу. Суть гри полягає у тому, що гравці долають відстань від старту до фінішу, тримаючи м’яч між колінами. Рухатися потрібно «по-пінгвінячому», дрібними кроками, тобто не дозволяється стрибати, аби швидше добратися до лінії фінішу – виходить дуже кумедно. Коли перші учасники досягають фінішу – передають м’яч своїм колегам по команді, і так, поки всі гравці не відчують себе пінгвінами =). При визначенні команди-переможця враховується не лише той факт, хто швидше фінішував, а й у чиїй команді було менше втрат м’яча.

Серсо

Цікава гра, для якої знадобиться інвентар: кільця та палички. Учасники стають в невелике коло, в кожного в руках паличка та кільце, в центрі – ведучий, який має в руках паличку. Гравці по черзі кидають ведучому кільця (за допомогою палички, можна спростити –руками), завдання ведучого – зловити кільце на свою паличку. Гра заставляє сконцентруватися, але це не заважає їй бути веселою.

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас