Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Купуємо одяг школяреві до нового навчального року: поради, які допоможуть заощадити

Купуємо одяг школяреві до нового навчального року: поради, які допоможуть заощадити
 

Хоч до початку нового навчального року ще більше місяця, багато батьків починають купувати все необхідне для свого школяра заздалегідь. Всі ці канцтовари та одяг вимагають дійсно чималих витрат, так як же можна хоч трохи заощадити?

Як заощадити на покупці одягу для школяра

1. Проведіть ревізію в шафі дитини. Вирішіть, що вона ще носитиме, а що вже пора викинути. Так ви зможете зрозуміти, які речі потрібно докупити, щоб не купувати все підряд. Потім відберіть дитячі речі, які збереглися в хорошому стані, але, наприклад, вже не підходять за розміром – продайте їх, щоб купити новий одяг школяреві. Так ви зможете звільнити місце в шафі і заробити ще трохи грошей на майбутні покупки. Також не забувайте про те, що і дитячими речами теж можна мінятися зі своїми подругами.

2. Затвердіть бюджет – суму грошей, яку ви можете витратити на шопінг. Підшукайте відповідні пропозиції, які вписуються у ваш бюджет, і ні в якому разі не робіть покупки спонтанно.

3. Пошукайте знижки та акції в місцевих та інтернет-магазинах. Як правило, шкільні розпродажі починаються в серпні, але якщо у вас є час почекати, найбільші знижки на шкільний одяг припадають на жовтень. Відстежуйте подібні розпродажі і протягом року, а також не забувайте про купони та промокоди – з ними можна робити максимально вигідні покупки навіть у розпал сезону.

4. Купуйте не більше однієї дорогої речі. Школярі дуже залежать від думки своїх однокласників, і, звичайно ж, хочуть носити дорогий брендовий одяг, щоб почувати себе впевнено і бути на рівні з однолітками. Ви повинні пояснити дитині, що її значимість не залежить від одягу, який вона носить, і що навіть найкрасивіші брендові речі не зроблять її хорошою людиною (на відміну від гідної поведінки). Як компроміс, ви можете дозволити школяреві купити лише одну дорогу річ – джинси, рюкзак, спортивний костюм тоще. Але скажіть дитині, щоб вона добре подумала над тим, на яку саме річ вона хоче витратитися.

5. Не відмовляйтеся від хороших подарунків. Наприклад, якщо день народження вашої дитини припадає на літо або початок осені, ви можете вибрати хорошу річ для школи їй у подарунок (це стосується одягу та інших речей, які піднімають самооцінку школяра), а також попросити про те ж саме родичів і друзів, які не знають, що подарувати. Не соромтеся замовляти хороші і потрібні подарунки, головне, пам'ятайте, що вони повинні подобатися дитині, а не просто рятувати вас від зайвих витрат перед початком навчального року.

І, наостанок...

Не витрачайте занадто багато на покупки для школяра – контролюйте, скільки і на що ви витрачаєте. Тверезо оцінюйте свої бажання і потреби, і не робіть спонтанних покупок – продумуйте кожну з них. Не дозволяйте дитині диктувати, що ви повинні купити, ви повинні пояснити їй, як важко заробляються гроші, і що їхня кількість обмежена. Навчіть свого школяра стежити за знижками і розпродажами, підшукувати найвигідніші пропозиції по купонах і промокодах, шукати речі на дошках оголошень і т.д. - загалом, витрачати кожну копійку з розумом.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас