Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Прикраси must-have: що обов´язково має бути у вашій скарбниці?

Прикраси must-have: що обов´язково має бути у вашій скарбниці?
 

Ювелірні прикраси такі маленькі, але саме вони в змозі повністю перетворити наш образ. Правильно підібравши прикраси до вбрання, ви виглядатимете неймовірно стильно, вишукано, жіночно. Тому у кожної жінки, незалежно від того, наскільки вона пристрасно або спокійно ставиться до ювелірних виробів, повинен бути свій мінімальний набір прикрас, який виручатиме мало не кожен день.

Які прикраси повинні бути у кожної жінки

Сережки

Сережки-гвоздики з діамантами. Вони підійдуть буквально до будь-якого вбрання: від вечірньої сукні до майки з джинсами. Вибираючи такі сережки, обов'язково зверніть увагу на якість інкрустованих камінчиків: навіть якщо у вас немає можливості купити сережки з діамантами, купіть з напівдорогоцінним камінням. Тут діє правило «краще менше, та краще». Тобто, маленький, але блискучий камінь виглядатиме набагато краще, ніж великий, але мутний. Сережки-гвоздики варто купити саме дорогоцінні, так як вони ніколи не вийдуть з моди, і роками рятуватимуть вас в самих різних ситуаціях, коли ніякі прикраси, як вам здасться, більше не підійдуть під обраний наряд.

Сережки-підвіски. Пара красивих і вишуканих сережок-підвісок чудово доповнить будь-яку коктейльну сукню, в тому числі і стане ідеальним доповненням до маленької чорної сукні. Крім того, такі сережки добре виглядають і з сорочкою, і з блузкою – навіть якщо ви одягнете її під джинси, з сережками-підвісками ваш образ вмить стане набагато жіночнішим і елегантнішим.

Кільця

Витончене золоте колечко. Добре, якщо воно підходитиме під сережки і створювати прекрасний ансамбль і з гвоздиками, і сережками-підвісками. На таке колечко не обов'язково витрачати цілий статок, але його вибору варто приділити більше уваги – воно стане ідеальним доповненням як до вечірнього, так і повсякденного образу, прикрашаючи вашу ручку, коли більш помітні прикраси не доречні.

Коктейльне кільце. Екстравагантне, помітне, таке, що підкреслює ваш стиль і індивідуальність – коктейльне кілечко просто зобов'язане бути в гардеробі кожної модниці. Воно стане родзинкою вашого образу на багатьох неформальних і напівформальних заходах.

Підвіски й намиста

Скромна підвіска на ланцюжку. Ця прикраса ідеально підійде для роботи і просто на кожен день. Вона скромно і зі смаком доповнюватиме будь-який ваш образ і стане для вас незамінною, як і сережки-гвоздики.

Перлове намисто. Перли личать не тільки літнім жінкам, якщо їх правильно вибрати за відтінком, розміром намистин і довжині намиста, вони стануть однією з найбільш затребуваних прикрас у вашій скриньці. Перлове намисто прекрасно поєднується з офісним, святковим, вечірнім одягом, надаючи образу вишуканості та завершеності.

Багатошаровий золотий ланцюжок. Така прикраса виглядає дуже стильно і цікаво, але в той же час, стримано. Біла сорочка, класична сукня, практично будь-яка блузка або топ виглядатимуть набагато цікавіше під багатошаровим ланцюжком.

Браслети

Багатошарові тонкі браслети або браслет-кафф. Такі аксесуари стануть справжньою окрасою вашої ручки, привертаючи увагу до її жіночності й краси. Носити їх можна як з тонкими светриками, так і з сукнями, блузами і топами з коротким рукавом або без нього.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас