Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Міфи про купальники і слушні поради щодо їх вибору (про які ви не знали раніше)

Міфи про купальники і слушні поради щодо їх вибору (про які ви не знали раніше)
 

Навколо купальників ходять різні міфи й упередження, які іноді можуть змусити вас зробити неправильний вибір або відмовитися від ідеальної для вас моделі на користь не такої, скажімо, цікавої. Тому в цій статті ми поговоримо про міфи, якими керуються багато жінок при виборі свого пляжного вбрання, а також дамо кілька цікавих слушних порад, які будуть вам корисні під час шопінгу.

Міфи і факти про купальниках

Міф: Ніколи не варто купувати білий купальник

Факт: Білий купальник – це класика, актуальна завжди, незалежно від модних тенденцій. Неякісні білі купальники, промокаючи, можуть просвічуватися, що, звичайно ж, дуже некрасиво. Тому вам лише потрібно, вибираючи купальник білого кольору, звернути увагу на його матеріал. Тканина повинна бути щільною (добре, якщо з цікавою текстурою) або у купальника повинна бути підкладка тілесного кольору – в цьому випадку ви завжди виглядатимете на пляжі чудово.

Міф: Чим більш закритий купальник, тим краще

Факт: Зайва тканина може створити зворотний ефект: замість того, щоб приховати недоліки, підкреслити їх. Так, в плавках-шортиках, зайві сантиметри можуть бути помітніші, в той час як трусики (які, звичайно, не перетискають) рівненько ляжуть по фігурі і не будуть акцентувати увагу на недоліках фігури.

Міф: Щоб виглядати стрункішою, необхідно купувати чорний купальник

Факт: Що стосується купальників – візуально роблять фігуру стрункішою не тільки чорні моделі. Синій, сливовий, коричневий і темно-зелений подарують вам такий самий ефект, але можуть виглядати набагато цікавіше. Такого ж результату можна досягти і за рахунок принтів: вертикальні і діагональні смужки і дрібні візерунки також покажуть вас з кращої сторони (зроблять фігуру стрункішою, а силует – привабливішим).

Міф: Купальник повинен бути такого ж розміру, що і інший одяг

Факт: Як правило, купальники шиються менші, тому що вони повинні щільно прилягати. Але прилягати – не означає передавлювати. Тому, примірявши купальник, уважно огляньте себе з усіх сторін – можливо, вам варто взяти обрану модель на розмір або два більше. Особливо це стосується брендів, орієнтованих на молодь.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас