Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Що подарувати дитині на її перший День народження?

Що подарувати дитині на її перший День народження?
 

Перший день народження в житті дитини – це так відповідально, так важливо і так особливо! Батькам і близьким малюка хочеться, аби цей день був якомога яскравішим, радіснішим, емоційнішим. А от коли діло доходить до вибору подарунка, в нас, інколи, виникає ступор. Хочеться бути оригінальними і догодити імениннику. В магазинах дитячих товарів очі розбігаються від запропонованого асортименту, але що ж обрати?Особливо важко буває тим, у кого немає власних дітей і їм складно навіть зорієнтуватися, що цікавить дитя в рік, що відповідає його віку. У нашій статті ви знайдете багато цікавих ідей, які допоможуть вам обрати вдалий подарунок для маленького іменинника, а магазин babysmile допоможе у втіленні ваших ідей.

Дитячий транспорт

Такий подарунок не лише красивий і досить вагомий – він буде ще й корисним, не раз стане в нагоді. Сюди можна віднести прогулянкову коляску – зручну і мобільну, адже у малюка, мабуть, є звичайний візок, а от компактний варіант так-званої «прогулянки», яка легко і швидко складається, із нею зручно подорожувати, заходити з малюком в громадський транспорт і т. д. – точно згодиться «на господарстві». Сюди ж можна віднести дитячі санки (звісно, більш доречним такий подарунок буде в холодну пору року), велосипед (для такого віку оптимальний варіант – триколісний із ручкою для штовхання, якою управляє дорослий – альтернатива коляски).

Якщо ви вирішили купувати імениннику саме транспорт – непогано було б порадитися з батьками: що для них буде бажанішим варіантом, мають значення і розміри помешкання, в якому живе дитина, і кількість дітей в сім’ї. Якщо ж хочете, аби подарунок був сюрпризом не лише для малечі,а й для її мами й тата – купуйте на власний розсуд, але врахуйте, що компактна коляска-тростинка поміститься в куточку, а от велосипед-коляска є досить габаритним, для нього доведеться виділити чи не половину балкона.

Толокар

Теж в якійсь мірі відноситься до дитячого транспорту. Дуже актуальна забавка для цього віку, адже якщо маля ще не ходить самостійно – зможе іти за іграшкою, підтримуючись за спеціальну ручку, можна кататись верхи на машинці (коли малюк ще не досягає ніжками до підлоги, аби відштовхуватись – батьки можуть трохи допомогти, деякі моделі навіть облаштовані спеціальною знімною довгою ручкою, яка використовується з цією метою).

Толокар може мати ігрову панель, музичні кнопочки та багато інших «прибамбасів», це іграшка, яка буде цікавою малюку досить тривалий період часу, адже він може возитися на ній (деякі діти так їх люблять, що батьки беруть толокари на прогулянку і малята проїжджають верхи на такому транспорті досить далекі відстані, відпихаючись ніжками, що є гарним тренуванням для малечі), може возити на ній (в ній) свої іграшки, просто користуватися ігровою панеллю.

Гойдалки

На сьогодні не бракує різних варіантів цього здавна улюбленого дітьми міні-атракціону: для більших дітей і для зовсім крихітних, для дому і для вулиці, компактні і громіздкі, дерев’яні, пластикові чи навіть плюшеві – словом, обирайте…

Ігровий будиночок, намет

Чудовий подарунок для малюка! Сумніваєтесь, чи дитині сподобається? – Згадайте себе в дитинстві, як облаштовували свою «хатку» то під столом, то будували її зі стільців і подушок. Діти в захваті від таких конструкцій, адже вони отримують свій особистий куточок, тим паче, що обрати є з чого: підійде на будь-який смак і гаманець.

Надувний басейн

Особливо актуальним цей подарунок буде влітку, і якщо у батьків дитини є власний будинок, дача, або вони збираються їхати на відпочинок з малям – басейн можна взяти із собою, наповнити його водичкою і нехай дитина насолоджується (а батьки матимуть трохи додаткового часу для відпочинку). Як варіант такого подарунку – так званий «сухий басейн» із кульками – в таких басейнах дітвора просто обожнює бавитись, борсаючись в різнокольорових кульках!

Розвиваючі іграшки, конструктори

Тут вже точно буде з чого вибрати, адже варіантів безліч: ігрові столики, сортери, тваринки, які розмовляють і навчають, «розвивали»-телефончики, - годиннички, - музичні інструменти, хлопчика можуть зацікавити розмовляючі машинки, авто-кермо... Конструктор – також хороший подарунок, але оберіть його правильно: нехай він складається із великих частин, які легко находять одна на одну, без дрібних деталей (щоби малюк зміг самостійно складати його, а ще – задля його безпеки).

Книги

Завжди доречний подарунок. Оберіть книгу, відповідно до віку: розвиваючу, яскраву, особливо малятам подобаються книжечки, які «говорять» (видають звуки, як тварини, звірі, транспорт, або ж озвучують частину тексту). Гарний подарунок – збірка дитячих віршиків, казок із яскравими ілюстраціями. Також, це може бути ігрова книжечка із м’яких матеріалів з різними аплікаціями, «піщалками» і т. ін.., або ж книжечка, яку можна взяти з собою у ванну, басейн (із клейончастих матеріалів).

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас