Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Облаштовуємо спальню за правилами

Облаштовуємо спальню за правилами
 

У сні ми проводимо третину свого життя. Саме тому так важливо облаштувати своє спальне місце таким чином, аби ми могли повноцінно відпочити та відновити сили під час сну. Звісно, для того, аби забезпечити все це, ми дбаємо про комфортабельне ліжко із ортопедичним матрацом, провітрюємо приміщення перед сном, намагаємось їсти легку їжу в вечірній час, аби не перевантажувати шлунок перед відпочинком. Які ще існують рекомендації? Виявляється, психологи і тут мають свою точку зору. А експерти з фен-шуй взагалі чітко скажуть, де має стояти ваше ліжко. Цікаво? Читайте статтю далі…Спальня має бути найбільш спокійною і гармонійною зоною вашого житла. В ній має бути якомога менше меблів, сувенірчиків, інших деталей – уникайте захаращеності простору. Також, не варто ставити в спальні комп’ютер, телевізор, навіть мобільний телефон, який заряджається, збільшує негативний вплив електромагнітного випромінювання. Не варто заставляти свою спальню і вазонами: рослини у спальні поглинатимуть кисень. З позиції фен-шуй, у спальні не має стояти акваріум, те саме стосується картин із зображенням водойм, водоспадів – це матиме негативний вплив на здоров’я тих, хто відпочиватиме у цій спальні.

Експерти фен-шуй не радять, аби двері спальні знаходились навпроти інших дверей – це накликатиме непотрібні конфлікти у вашу сім’ю.

Щодо ліжка, за фен-шуй не бажано, щоби це був розкладний диван, так само не схвалюються парні матраци (для кожного – свій, окремий). Ліжко має бути зручним, стійким та міцним. Наявність узголів’я ліжка – позитивний момент, його краще поставити до стіни (на північ, або на схід), а не до вікна, батареї (центрального опалення). Також, ліжко не варто ставити таким чином, щоби ви спали ногами до дверей. Не потрібно завалювати простір під ліжком різними коробками та іншими речами.

Бажаєте оновити своє ліжко? В інтернет-магазині http://interia.com.ua/krovati/dvuspalnie-krovati/ двоспальні ліжка, а також дивани і матраци представлені в широкому розмаїтті! Тут ви неодмінно знайдете своє ідеальне ліжко, яке стане справжньою окрасою вашої спальні і подарує вам міцний здоровий сон. 

А от наявність свічок в спальні – вітається, червона свічка на приліжковому столику, за фен-шуй, додасть пристрасті та гармонії вашим стосункам.

Також, згідним із цим вченням, навпроти ліжка не може висіти дзеркало, адже уві сні ми звільняємось він негативних емоцій, дзеркало ж може їх відображати знову в наш бік. Так само, не рекомендується вішати над ліжком масивні люстри, полиці чи ін., адже підсвідомо, навіть під час сну, ви відчуватимете тривогу, загрозу, яка, в буквальному сенсі, нависла над вами.

Також, в числі табу для спальні: портрети і фото інших людей, склад газет, гострі предмети, картинки диких тварин (або їх керамічні фігурки).

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас