Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Чому дитині для поїздок потрібна своя валіза і як її вибрати?

Чому дитині для поїздок потрібна своя валіза і як її вибрати?
 

Є багато причин, з яких вам варто купити окрему валізу для дитини, якщо ви любите подорожувати всією сім'єю. Діткам подобається відчувати себе дорослими, і свій власний багаж змусить малюка відчувати себе більш дорослим, відповідальним і самостійним. Також необхідність збирання власних речей у окрему валізу втягне дитину в процес приготування до подорожі – вона буде братиме активну участь, що неодмінно їй сподобається.Свій власний багаж допоможе і зайняти дитину – як при приготуванні до поїздки, так і в самій подорожі. Наприклад, в аеропорту малюк котитиме власну валізу, і буде зайнятий цим замість того, щоб смикати вас в різні боки і (що теж буває) тікати, поки ви зайняті сумками.

Не менш корисно і те, що багато сучасних дитячих валіз багатофункціональні – вони дають дитині можливість присісти зверху і відпочити, наприклад, коли ви стоїте в черзі, а деякі моделі навіть можуть розважати малечу.

На що звернути увагу при виборі дитячої валізи?

Купуючи дитячу валізу, ви повинні враховувати ті ж нюанси, що і при виборі дорожньої сумки для себе: розмір, вага, наявність коліс, твердий або м'який корпус, міцність, дизайн і вартість. Крім цього варто врахувати і вік дитини – це найважливіший фактор, який в першу чергу повинен впливати на прийняте вами рішення.

Вибираємо валізу для маленької дитини

Валіза на коліщатках – ідеальний вибір для маленьких діток. Але в будь-якому випадку, вам потрібно стежити за тим, що кладеться в дитячу валізу, щоб дитині було комфортно з нею пересуватися. Адже навіть якщо малюк котить валізу, вона все одно не повинна бути занадто важкою (враховуйте не тільки вагу речей, які ви в неї кладете, але і вагу самої валізи).

Як уже згадувалося вище, для маленьких діток зараз є безліч багатофункціональних моделей. Одними з найпопулярніших залишаються дитячі валізи Trunki.

Чому дитячі валізи Trunki такі популярні?

Що таке Trunki? Валізи Trunki – це дитячі дорожні валізки, призначені спеціально для маленьких мандрівників. Їхня концепція полягає у зручності використання для малюків, особливо в аеропортах і залізничних станціях. Ряд моделей складається з валіз, дизайн яких виконаний у вигляді різних тварин – ваш малюк зможе вибрати ту, яка йому до душі.

Валізи Trunki яскраві і кумедні, тому дуже подобаються діткам. Вони легко котяться, дозволяючи дитині подорожувати з комфортом і в той же час відчувати себе дорослою. А коли малюк втомиться, він може присісти на свою валізку і відпочити. Також Trunki оснащені спеціальним ременем, за який ви самі можете тягнути валізу (а можливо, і дитину, що сидить на ній), і двома ручками – на випадок, якщо ви вирішите понести дитячу валізку в руках.

Валізи Trunki дуже легкі (важать близько 2,3 кг) і мають об'єм в 18 літрів. Вони безпечні, надійні, міцні і практичні у використанні. У них – все, що потрібно вашій дитині!

Вибираємо валізу для дорослішої дитини

Більш дорослі дітки можуть нести всі свої речі. Яку сумку, рюкзак або валізу вибрати для подорожей з такою дитиною – залежить від того, куди і як надовго ви їдете. Якщо поїздка коротка, можна навіть вибрати сумку без коліщаток, щоб кожен член родини ніс тільки невеликий набір своїх речей.

Для більш довгих поїздок рекомендується все ж вибирати валізи на коліщатках, так як вони максимально зручні і для дітей, і для дорослих. Розмір, вага і місткість валізи варто вибирати в залежності від віку дитини і тривалості ваших подорожей.

Рюкзаки більш популярні і рекомендується купувати вже зовсім дорослим діткам, або ж, в іншому випадку, вибирати моделі, оснащені коліщатками, як і дорожні валізи.

Головна порада для тих, хто вибирає дитячий валізу

Найголовніше, на що ви повинні звернути увагу при виборі дорожньої валізи для дитини – це її висота. Дітки швидко ростуть і виростають з речей, орієнтованих на їхній вік і зріст. Так, якщо ви часто подорожуєте з дитиною, є сенс купувати валізу саме для її віку. Якщо ж ваші поїздки трапляються не частіше за раз на рік, краще купити модель на виріст.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас