Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Модні тенденції в осінньому макіяжі губ 2015

Модні тенденції в осінньому макіяжі губ 2015
 

Багато візажистів наголошують, що саме макіяж губ є найскладнішим та потребує найвищої майстерності. Ви здивовані? - Напевне тому, що ми звикли підфарбовувати губи поспіхом, в останню чергу. Проте, фарбуючи губи, власне, довершуємо свій образ, ставимо дуже важливу «крапку» у ньому.

Які ж тенденції створення ідеальних губ панують в цьому сезоні?

Кожна модниця в курсі, що винні тони цієї осені – головний тренд: бордо, бургундський, марсала, пурпуровий… Вони є актуальними як у макіяжі губ, так і при створенні модного манікюру, макіяжу очей. Всі ці відтінки – насичені і яскраві. Використовуючи їх у макіяжі губ, маєте врахувати:

• аби такі сміливі кольори найбільш вигідно виглядали у вашому макіяжі – шкіра має мати ідеально рівний тон, це не той випадок, коли можна поспіхом нафарбувати губи і бігти, - тоді ефект може бути не зовсім очікуваним;

• також, бажаючи акцентувати увагу на губах за допомогою яскравого відтінку, не потрібно одночасно підкреслювати й очі, нехай макіяж очей буде максимально лаконічним.

осінній макіяж губ 2015

Справжнім хітом цього сезону став відтінок марсала – насичений винно-червоний колір із вкрапленням коричневого (названий на честь сицилійського десертного вина). Всі ми пам’ятаємо цей вишуканий відтінок ще із 90-х, коли він був на піку популярності, зараз же відтінок помади марсала проживає своє друге «модне життя». Цей відтінок допоможе вам легко акцентувати увагу на губах, виглядати яскраво і, одночасно, елегантно.

осінній макіяж губ 2015

Класичний червоний і пурпуровий – модні й надалі. Такі палкі відтінки додають образу пристрасності і аристократичності.

осінній макіяж губ 2015

Відтінок бургундського на ваших губах – чудовий вибір для вечірнього макіяжу. Він додає поважності і стриманості образу, тож якщо вам потрібен саме такий ефект – не вагайтесь з кольором помади.

осінній макіяж губ 2015

Також, модними кольорами у сезоні осінь-зима 2015 є соковиті оранжевий, кораловий. Оранжевий, звісно, теж має різні відтінки: більш холодні личитимуть блондинкам та брюнеткам із порцеляновою шкірою, а от дівчатам, які мають теплий кольоротип, більше підійдуть, звісно, м’які відтінки оранжевого.

осінній макіяж губ 2015

Зберігають свою актуальність всі відтінки nude, які вдало доповнять ваш повсякденний образ, також, ідеально підійдуть для офісного макіяжу. Природність і простота – ось що зараз на піку моди, саме тому макіяж у стилі nude залишається таким актуальним.

Будьте стильними цієї осені!

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас