Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Виховуємо модницю: як вибрати перше взуття на підборах для доньки

Виховуємо модницю: як вибрати перше взуття на підборах для доньки
 

Напевно ваша маленька модниця випрошувала у вас пару туфель на підборах ще з тих пір, як забралася до вас в шафу і вперше приміряла найкрасивіші мамині туфлі. А тепер прийшов час, коли ви вирішили, що готові купити доньці першу пару туфель на підборах.Постарайтеся зробити покупку першого взуття на підборах, подією для своєї донечки, що запам’ятається надовго. Не просто додайте пару туфель на підборах у список речей, які ще потрібно купити під час наступного походу по магазинах. Нехай маленька модниця одягне гарну сукню (все ж міряти таке взуття краще не під джинси), а після шопінгу зайдіть в кафе і з'їжте смачний десерт.

Вибираємо перше взуття на підборах для доньки

Приміряйте взуття на танкетці.Всі ми знаємо, що іноді єдиний спосіб досягти компромісу з дітьми – це трошки обдурити їх. Вибираючи першу пару взуття на підборах для своєї доньки, спробуйте схилити її до взуття на танкетці – це оптимальний варіант для підлітка. Маленька модниця почуватиметься, як на каблуках, і здаватиметься вищою на кілька сантиметрів, але всі ми знаємо, що танкетка забезпечує кращу підтримку стопі, аніж каблук. Таким чином, ви подбаєте не тільки про красу, а й про здоров'я своєї дитини.

Навіть босоніжки повинні забезпечувати підтримку стопі. Напевно ваша модниця захоче не просто туфлі на підборах, а відкриті босоніжки. Але вона ж не знає, що ці тонкі смужки, з яких зшиті босоніжки, не забезпечують ніякої підтримки стопі. Тому постарайтеся зробити вибір хоча б на користь босоніжок, зшитих з широких ремінців на регульованій застібці або резинці.

Зараз ваша донька мріє про каблуки і думає, що доросла вже навіть до самого дорослого взуття. Але ви повинні розуміти, що вона – все ще дитина, і буде бігати в туфлях майже так само, як і в улюблених кедах. Для такого активного підлітка краще вибирати туфельки, які застібаються зверху, як сандалі – вони набагато зручніші і краще триматимуться на нозі.

Вибирайте широкий каблук. Щоб уникнути спотикань, падінь або, що ще гірше, розтягнень зв'язок на нозі, виберіть своїй модниці взуття на міцному, широкому каблуці, яке забезпечить стійкість під час ходьби. Крім того, туфлі на такому каблуці будуть носитися довше.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас