Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Головні правила догляду за дитячою коляскою

Головні правила догляду за дитячою коляскою
 

Дитяча коляска робить прогулянки з дитиною максимально простими і комфортними для молодої мами, і за це їй варто відплатити любов'ю і турботою. Коли ви збираєте коляску і виходите з дому, ви хочете бути впевнені в тому, що вона в хорошій формі – це важливо як для безпеки дитини, так і для вашого комфорту під час прогулянок з нею. Саме тому за коляскою необхідно регулярно і правильно доглядати. Як це робити? – Про це далі.

Основні правила догляду за дитячою коляскою

Чищення. Так як ви часто гуляєте на вулиці, дитячу коляску потрібно чистити регулярно. Чи вирішили ви зробити планову чистку, чи капітальну, переконайтеся, що ви робите це правильно. Почніть з прибирання пилососом – видаліть з поверхні коляски всі крихти і дрібне сміття. Потім мильною водою протріть колеса і корпус. М’які покриття на колясці (а також знімні тряпчані деталі) потрібно протирати і прати тільки в прохолодній воді, щоб тканина не «сіла». Всі знімні аксесуари та іграшки необхідно відчепити і помити (випрати) окремо.

Зберігання. Якщо ви ставите коляску в комору, на балкон або в гараж на зберігання, переконайтеся, що вона захищена, поки ви нею не користуєтеся. Якщо при покупці до коляски додавався захисний чохол, обов'язково одягайте його, коли не збираєтеся найближчим часом користуватися коляскою. Зберігайте коляску подалі від сонця, кондиціонера, вікон, батарей та інших предметів, які можуть викликати різку зміну температури. Як екстремальні жаркі і холодні температури, так і різкі перепади температур можуть призвести до деформації або руйнування (тріщин, поломок) деталей коляски. Також коляску необхідно зберігати в сухому чистому просторі, щоб на тряпчаних її деталях не завелася цвіль.

Ремонт. Звичайно ж, ви хочете, щоб ваша коляска завжди залишалася надійною та безпечною. Тому в разі її поломки не потрібно замінювати деталі на саморобні – купіть точно такі самі від того ж виробника. А щоб продовжити життя колясці і зберегти її в хорошому стані, регулярно очищуйте і змащуйте всі з'єднання деталей.

Обмеження за зростом і вагою. У багатьох колясок є обмеження за зростом і вагою дітей, для яких вони призначені. Так само, як ви не хочете садити маленьку дитину в занадто велику коляску, не користуйтеся коляскою, яка мала для вашого малюка. Це не тільки небезпечно, а й призводить до швидкого зношування деталей дитячого транспорту.

Використання. Ви повинні використовувати дитячу коляску тільки за призначенням. Якщо ви хочете бігати з дитиною, не використовуйте для цього звичайну коляску – вона для цього не призначена і може не витримати таку швидкість і нерівну поверхню. Точно так само, прогулянкова коляска, з якою можна бігати, не призначена для того, щоб її сильно навантажувати і використовувати постійно в режимі 24/7. Таким чином, вона просто може стати небезпечною, коли ви захочете з нею побігати. Коляска-тростина також легка і дуже зручна для використання, але вона не розрахована на тривале використання і просто не витримає тих же навантажень, що звичайна коляска.

Подорожі. Вирушаючи в поїздку з дитиною на машині або літаку, складайте і пакуйте коляску правильно. Якщо у вас є захисний чохол, обов'язково скористайтеся ним, щоб уникнути появи на візку подряпин, вм'ятин і тріщин. Якщо такого чохла у вас немає, ретельно загорніть дитячий транспортний засіб у щільний поліетилен. Перед тим, як пакувати коляску, зніміть з неї всі аксесуари та іграшки і упакуйте їх окремо.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас