Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Зміна сезону: як одягнути дитину восени?

Зміна сезону: як одягнути дитину восени?
 

Осінь – мінлива пора, погода за день змінюється кілька разів, стає холодніше і похмуріше, час від часу накрапає дощик. Батьки розуміють, що літні речі вже пора відкласти, замінивши вміст шафи малюка більш теплими одежинками. Проте діти так швидко ростуть, не хочеться накупляти зайвого, адже одяг згодиться, швидше за все, лише на один сезон.

Які речі точно згодяться вашому малюкові восени?

Обираючи речі для дитини, завжди враховуємо одну умову: в них має бути комфортно, тобто вони не мають обмежувати рухів, повинні зігрівати (але не занадто), захищати від дощу і вітру, які є супутниками осені. Саме тому зараз вартує запастись гумовими чобітками, адже коли на вулиці мокро і на вашому шляху багато калюж – йти на прогулянку без гумачків немає сенсу. Врахуйте, що в таких чоботах ніжка дитини не дихає, тому довго в них перебувати не варто, а також попіклуйтеся про цупкі шкарпетки із натуральної тканини.

Водонепроникна і вітрозахисна курточка – теж потрібна річ в осінньому гардеробі. Вона може бути досить легкою, важливо, аби такий верхній одяг захищав від проникнення вологи і їдкого осіннього холоду, а вже залежно від температури повітря на вулиці ви можете одягнути тепліший чи більш легкий светрик під таку вітрівку. Вона не обмежуватиме рухів дитини під час активної гри, не дасть замерзнути, але і пітніти в ній дитина не буде.

Якщо ваш малюк не уявляє свого дня без відвідин дитячого майданчика, веселих спускань з гірки і гойдалок – вартує придбати і водонепроникні штанці. В них вам не страшна волога осіння погода, а якщо такий одяг покритий ще й спеціальним шаром, який відштовхує бруд (грязюка по ньому просто стікає, не вбираючись) – то такі штанці-курточка взагалі стають знахідкою для матусь. До речі, замість курточки та штанців можна придбати комбінезон – це зручно і тепло. Проте, дехто надає перевагу саме роздільному варіанту, вважаючи його більш практичним, адже курточку і штанці окремо можна комбінувати з іншим верхнім одягом.

Звісно, восени вам знадобляться кілька пар теплих колготок, футболок з довгими рукавами, які щільно прилягають, трусиків і шкарпеток з цупкої натуральної тканини, шапочок, які добре прикривають вушка.

Бажаючи захистити дитину від переохолодження, не спішіть одягати на неї важкі і незручні утеплені речі, краще одягнути кілька тонших речей – ви ж знаєте про принцип багатошаровості? Так дитині буде і тепло, і комфортно.

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас