Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як накопити на квартиру – дієві поради

Як накопити на квартиру – дієві поради
 

Думаю, у кожного з нас є знайомі, які, незважаючи на свій більш ніж «середній» заробіток, а буває і того менше, примудряються накопичити значні суми, у тому числі і на покупку житла. А в цей час інші знайомі, рівень доходу яких значно вищий, і копійки не можуть відкласти навіть на поточний ремонт.Купити квартиру в наш час – справа нехитра. Питання в іншому: де взяти гроші на недешеве житло? У цьому вам допоможуть чотири прості правила, про які ми розповімо далі.

Правило 1: Мета повинна бути мінімальною

Звичайно, збирати на однокімнатну квартиру замість трикімнатної не так надихає, але з іншого боку ми всі прекрасно знаємо, що досягти низки дрібних цілей куди простіше, ніж однієї великої. Тому якщо ви мрієте про заміський особняк в кілька поверхів, а самі поки що живете разом з батьками, почати варто хоча б з придбання власної кімнати. Досягти цієї мети при середньому заробітку можна всього протягом 2-3 років, потім поставити перед собою більш серйозне завдання – купити однокімнатну квартиру, потім дво- або трьох-кімнатну, після чого можна придбати невеликий приватний будинок, і врешті-решт назбирати і на особняк своєї мрії.

Правило 2: Напишіть конкретні цифри

Перед вами завжди повинні бути конкретні цифри, до яких ви прагнете. І не важливо, зібралися ви збирати на покупку квартири, чи лише на перший внесок по іпотеці, з'ясуйте цю конкретну суму, яка вам потрібна, і випишіть її собі в зошит. Нехай це здається очевидним і від того трохи дурним, але це – другий крок, який потрібно зробити.

Правило 3: Заведіть зошит звітності

Постійний запис і відстеження суми, яку ви заробили, скільки з неї витратили, і яку частину вдалося відкласти – найефективніший мотивуючий засіб. Тут головне не лінуватися і не придумувати самому собі відмовки, що будь-яку з цих цифр можна подивитися там або сям, тут важливо, щоб ви регулярно самі записували свої досягнення в зошит.

Правило 4: Переглядайте ваші цифри

Постійно переглядайте ваші дані – це і є найголовніше в методиці, яка допомагає накопичити будь-яку суму. Вся справа в тому, що коли ви регулярно переглядаєте цифри, обчислюєте, скільки вам потрібно часу на досягнення мети, потім шукаєте різноманітні варіанти, як можна прискорити цей процес і т.д. – все це повільно і впевнено підводить вас до досягнення вашої мети. А коли перша мета буде досягнута, досягти другої, третьої, п'ятої буде набагато простіше і швидше.

Просто повірте в свої сили і в те, що це можливо! Успіхів і терпіння!

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас