Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Вибираємо полегшену дитячу коляску: на що звернути увагу?

Вибираємо полегшену дитячу коляску: на що звернути увагу?
 

Легко складаються і неймовірно зручні у використанні – портативна коляска стане прекрасним вибором для батьків, які хочуть придбати недорогий полегшений транспортний засіб для свого малюка.Так, вони міцні, але іноді з цими великими, громіздкими класичними колясками дуже непросто впоратися. Рішенням даної проблеми стане покупка портативної коляски для малюка – прогулянкової або тростини. Вони дуже зручні для прогулянок, походу на ринки і в супермаркети (де часом зі звичайною коляскою просто не проїхати), їзди на громадському транспорті або навіть сімейної поїздки на відпочинок. Ви також вирішили обзавестися полегшеною дитячою коляскою? Ми розповімо вам, на що варто звернути увагу при її виборі.

Чому варто купити полегшену коляску?

Тут все просто – портативні коляски (прогулянкові і тростини) дуже легкі та зручні у використанні, легко складаються і розкладаються, і дуже компактні в складеному стані.

Чи підійде полегшена коляска моїй дитині?

Більшість портативних колясок призначені для діток від 6 місяців, які вже вміють сидіти самостійно. Деякі полегшені дитячі коляски підходять і для немовлят, але якщо ви вирішили купити для крихітки таку коляску, вона повинна бути достатньо міцною і її сидіння має повністю відкидатися назад.

Як купити безпечну полегшену коляску для малюка?

- Прочитайте інструкцію і переконайтеся, що коляска за ваговими і віковими обмеженням підходить вашій дитині;

- Переконайтеся, що обрана вами модель коляски оснащена регульованими ременями безпеки, які закріплюються на плічках і навколо талії дитини;

- Переконайтеся, що виріб відповідає діючим стандартам безпеки.

Як забезпечити безпеку дитини в полегшеній колясці?

- Коли розкладаєте коляску, струсіть її перш ніж садити дитину, щоб переконатися, що вона закріпилася в розкладеному положенні;

- Дивіться уважно, щоб дитячі пальчики були подалі від розкладного механізму коляски;

- Ніколи нічого не вішайте на спинку або ручку коляски – ви ж не хочете, щоб вона перекинулася, особливо, коли в ній дитина?

Що ще варто врахувати при покупці полегшеної дитячої коляски?

Перш ніж купувати коляску, влаштуйте їй тест-драйв і запитайте себе:

- Чи добре коляска маневрує? Колеса у полегшених дитячих колясок можуть бути маленькими, через що з ними складніше їздити по купинах або кутках.

- Чи здається коляска міцною? Якщо у вас таке відчуття, що вона розвалиться найближчим часом, не беріть її.

- Чи достатньо вона містка? Щоб максимально полегшити такі коляски, виробники оснащують їх маленьким кошиком. Переконайтеся, що в нього увійде ваша сумка для підгузників, і що вона не торкається підлоги, коли навантажена.

- Чи можете ви легко скласти і розкласти коляску?

- Чи відкидається сидіння назад і як легко повертається в сидяче положення? Це важливо не тільки для немовлят, але і для більш старших діток на випадок, якщо вони захочуть подрімати під час прогулянки.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас