Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Обираємо дитячу шапку: на що звернути увагу?

Обираємо дитячу шапку: на що звернути увагу?
 

Наступила осінь, на вулиці вже суттєво похолодало. Як би нам цього не хотілося, доводиться відкладати в сторону легкі літні речі, в хід ідуть теплі кофти, колготки, і, обов’язково, верхній одяг та головний убір. Як обрати якісну дитячу шапку, що буде зігрівати і захищати дитину, а ще – прослужить довго і радуватиме малюка? Декілька важливих порад у нашій статті.Шапка – причина конфліктів у багатьох сім’ях ;). Як би дивно це не звучало, мами зараз розуміють, про що йде річ, адже, якщо малюку не подобається шапка, або в ній некомфортно – дитина нізащо не погодиться її одягнути. І не один ранок був зіпсований суперечкою на тему «одягни шапку». Тому хочеться почати з того, що окрім всіх важливих характеристик, таких як надійний захист дитячої голівки від вітру і холоду, висока якість матеріалів, акуратність швів і т. ін., шапка, найперше, має подобатись своєму власнику. Також, дитині має бути комфортно у головному уборі, він не має тиснути чи різати, шапка повинна щільно прилягати, але не занадто туго.

Обираючи шапочку для холодної пори року, зважте, що важливо, аби вона гарно прикривала вуха та частину обличчя і шиї біля вух, де знаходяться лімфовузли. Коли дитина примірятиме головний убір, придивіться, чи добре він лягає, чи не відстовбурчується в якийсь бік?

Обираючи теплу шапку, прослідкуйте, чи, бува, її наповнювач не є потенційним алергеном. Зокрема, досить популярними сьогодні є теплі шапочки на лебединому пуху, вони зручні і легкі, але пух може викликати алергію. Якщо ваш малюк страждає від алергії – дуже важливо уточняти такі деталі перед покупкою.

Щодо фасону шапки – тут є де розгулятися фантазії, кожного покупця зможе задовольнити сучасний широкий асортимент товарів. Але врахуйте, якщо дитина ходить у дитсадок, краще обрати просту модель, без зайвих шнурочків і застібок, щоби малюк зміг самостійно одягнути головний убір.

Розмір шапки визначають по обхвату голови в сантиметрах.

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас