Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Переваги та недоліки дитячих підгузників

Переваги та недоліки дитячих підгузників

Скільки існує людство, стільки воно намагається удосконалити ті чи інші аспекти свого життя, щоб створити більш комфортні умови для проживання та розвитку. Не стали винятком і дитячі товари, зокрема підгузки. Ще зовсім недавно, якісь пару поколінь тому, про такі речі, як спеціальні підгузки для немовлят фабричного виробництва, що унеможливлюють просочування вмісту підгузка на речі та постіль, наші бабці могли лише мріяти. А у наш час вибір підгузків настільки великий, що у існуючій кількості фірм-виробників та різноманітності товарів можна і загубитися.Правда, суперечки про доцільність та вплив на стан здоров'я немовляти дитячих підгузків ведуться і досі. Це і не дивно, оскільки плюси та мінуси даного виду дитячих товарі є дуже великими. Саме тому варто хоча би трохи спробувати розібратися у перевагах та недоліках дитячих підгузків.

Переваги дитячих підгузків.
 • Сухість дитини та спокійний сон чи прогулянка (особливо у холодну пору року).
 • Підгузки є одноразовими і не потребують прання, що вивільняє велику кількість часу у молодої мами, який можна застосувати для інших справ.
 • Так як дитина суха, немає необхідності у великій кількості одягу та пелюшок.
 • Еластичні застібки не передавлюють животик та, одночасно, надійно закріплюють підгузок на тілі дитини.
 • При правильному використанні одноразових підгузків не виникає подразнень шкіри та пелюшкових дерматитів.
 • Під час подорожей немає необхідності тягнути за собою велику кількість речей для малюка.
 • Дитину легко передягнути з мокрого підгузка навіть на вулиці.
 • Одноразові підгузки не мають великого об’єму: не заповнений підгузок майже не помітний під одягом.
Недоліки одноразових підгузків.
 • У першу чергу, висока ціна.
 • Поява подразнень на шкірі дитини, коли з тої чи іншої причини підгузки не підійшли малюкові.
 • Неправильно підібраний підгузок за розміром може натерти ніжну дитячу шкіру.
 • Утворення парникового ефекту у підгузку, у наслідок чого можуть виникнути проблеми із здоров'ям дитини.
 • Діти, що звикли до підгузків довше вчаться ходити на горщик.
 • Виробництво одноразових підгузків впливає на екологічний стан (так як матеріалом для їх виготовлення є целюлоза, тобто, продукт деревини).
Обирати, які саме підгузки використовувати, звичайно, належить батькам. Та варто пам’ятати, що найголовніше при використанні будь-яких підгузків – їх вчасна заміна. Саме так можна уникнути більшості проблем та ускладнень, що можуть виникнути.

В інтернет магазині "Немовлятко" ви зможете вибрати та придбати дитячі підгузники за доступною ціною.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Про що вам дійсно варто подумати, купуючи одяг для новонародженого?

Ваша сім'я ось-ось чекає на поповнення? Звичайно ж, до появи малюка ви хочете підготуватися якнайкраще. Це стосується і одягу для новонародженого: як зрозуміти, який розмір купувати, і скільки всього потрібно? Ми поділимося з вами корисними порадами та розповімо про те, що дійсно важливо пам'ятати, купуючи одяг для крихітки.

Що дарувати на виписку з пологового будинку

Народження дитини – найбільше свято в житті батьків. Невдовзі після нього приходе інше – виписка мами з дитиною з пологового будинку. Й так хочеться порадувати їх у цей день щирими привітаннями та подарунками.

Яку користь «егоїстичне батьківство» може принести вашій родині?

Чи встигли ви вже стати батьками, чи тільки плануєте поповнення в родині, є одна річ, яка пов'язує практично всіх мам і татусів – ми щиро віримо в те, що повинні ставити потреби дитини вище своїх. Навіть подумати дико про зворотне, чи не так?

Як заощадити на дитячих підгузниках?

Від цього нікуди не дітися: ваш малюк постійно потребуватиме свіжих підгузників (поки не доросте до горщика). Але ж вони такі дорогі! Здається безглуздим платити такі гроші за одноразові предмети гігієни, які малюк використовує з такою частотою. Підгузки та їхня вартість – справжня проблема для багатьох молодих батьків. Як же можна на них заощадити?