Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Переваги та недоліки дитячих підгузників

Переваги та недоліки дитячих підгузників

Скільки існує людство, стільки воно намагається удосконалити ті чи інші аспекти свого життя, щоб створити більш комфортні умови для проживання та розвитку. Не стали винятком і дитячі товари, зокрема підгузки. Ще зовсім недавно, якісь пару поколінь тому, про такі речі, як спеціальні підгузки для немовлят фабричного виробництва, що унеможливлюють просочування вмісту підгузка на речі та постіль, наші бабці могли лише мріяти. А у наш час вибір підгузків настільки великий, що у існуючій кількості фірм-виробників та різноманітності товарів можна і загубитися.Правда, суперечки про доцільність та вплив на стан здоров'я немовляти дитячих підгузків ведуться і досі. Це і не дивно, оскільки плюси та мінуси даного виду дитячих товарі є дуже великими. Саме тому варто хоча би трохи спробувати розібратися у перевагах та недоліках дитячих підгузків.

Переваги дитячих підгузків.
 • Сухість дитини та спокійний сон чи прогулянка (особливо у холодну пору року).
 • Підгузки є одноразовими і не потребують прання, що вивільняє велику кількість часу у молодої мами, який можна застосувати для інших справ.
 • Так як дитина суха, немає необхідності у великій кількості одягу та пелюшок.
 • Еластичні застібки не передавлюють животик та, одночасно, надійно закріплюють підгузок на тілі дитини.
 • При правильному використанні одноразових підгузків не виникає подразнень шкіри та пелюшкових дерматитів.
 • Під час подорожей немає необхідності тягнути за собою велику кількість речей для малюка.
 • Дитину легко передягнути з мокрого підгузка навіть на вулиці.
 • Одноразові підгузки не мають великого об’єму: не заповнений підгузок майже не помітний під одягом.
Недоліки одноразових підгузків.
 • У першу чергу, висока ціна.
 • Поява подразнень на шкірі дитини, коли з тої чи іншої причини підгузки не підійшли малюкові.
 • Неправильно підібраний підгузок за розміром може натерти ніжну дитячу шкіру.
 • Утворення парникового ефекту у підгузку, у наслідок чого можуть виникнути проблеми із здоров'ям дитини.
 • Діти, що звикли до підгузків довше вчаться ходити на горщик.
 • Виробництво одноразових підгузків впливає на екологічний стан (так як матеріалом для їх виготовлення є целюлоза, тобто, продукт деревини).
Обирати, які саме підгузки використовувати, звичайно, належить батькам. Та варто пам’ятати, що найголовніше при використанні будь-яких підгузків – їх вчасна заміна. Саме так можна уникнути більшості проблем та ускладнень, що можуть виникнути.

В інтернет магазині "Немовлятко" ви зможете вибрати та придбати дитячі підгузники за доступною ціною.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Як змінити малюкові підгузник: 5-крокова інструкція

Незважаючи на те, що часті (а іноді і щогодинні) зміни підгузників можуть бути не найулюбленішим заняттям молодих батьків, це все ж важлива частина процесу догляду за малюком. Від брудних підгузників нікуди не дінешся, але з нашими порадами ви зможете зробити процес їх зміни максимально швидким і комфортним як для вас, так і для малюка.

Вагітна наречена: як впоратися з подвійним щастям

Навіть уявити складно, що для дівчини більше щастя – весілля чи материнство. А якщо ти вагітна наречена – нехай твоєї радості не буде меж! Адже незважаючи на те, що планувати весілля в період очікування малюка не дуже просто, в тебе є вірний помічник, тому хвилювання в бік!

Про плавання для немовлят

Привчати малюка до води з самого раннього віку неймовірно корисно. Крім користі для фізичного здоров'я, малюк буде звикати проводити час у воді, після чого швидше навчиться плавати, коли трохи подорослішає, і завжди почуватиметься у воді впевнено, не панікуючи навіть в непередбачених ситуаціях.

7 порад з облаштування дитячої, зручної для молодої мами

Облаштування кімнати для крихітки – захоплююча подія! Але також це – низка складних рішень не тільки щодо вибору меблів і колірної гами, а й самого облаштування цього обмеженого простору. Найчастіше, облаштовуючи дитячу, молоді батьки думають про комфорт і безпеку малюка, абсолютно забуваючи про те, що і мамі тут має бути зручно доглядати за малюком. Адже тепер вона тут проводитиме досить багато часу...