Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Поради з прибирання дитячої кімнати

Поради з прибирання дитячої кімнати
 

Чи готуєтеся ви до появи дитини, чи ваше маленьке диво вже живе з вами, його кімната завжди повинна бути чистою. А чи варто говорити про те, що крім щоденного простого прибирання та щотижневого – серйознішого, раз на сезон ви повинні проводити капітальне прибирання і реорганізацію дитячих речей? Про цю непросту справу і піде мова в нашій статті.Почати, звичайно ж, варто саме з миття і чищення: ретельно пропилососьте всі м'які меблі, протріть тверді поверхні меблів, пропилососьте і вимийте підлогу, протріть всюди пил і помийте вікна. Робити все це можна так само, як і в решті будинку, єдине правило: після такого прибирання залиште в кімнаті відкритим вікно до тих пір, поки не вивітряться повністю аромати миючих і чистячих засобів.

Тепер вам варто подбати про дитячі речі – одяг, постільну білизну, ковдри і т.д. Почніть зі зміни дитячого гардеробу – підготуйте його до нового сезону. Речі, які прибираєте в шафу, обов'язково виперіть, ретельно просушіть і сховайте на далекі полички. Дістаньте одяг, який малюк носитиме в наступному сезоні. Якщо ж ви тільки чекаєте на появу малюка, перш ніж розкладати його речі в шафу або комод, обов'язково виперіть їх.

Потім подбайте про дитячу постіль. Якщо ви тільки чекаєте на поповнення в сім'ї, всю куплену постільну білизну, ковдри і покривала слід також попередньо випрати. Якщо малюк вже живе у своїй кімнаті деякий час, крім прання постілі, ретельно пропилососьте матрац і залиште його ненадовго в кімнаті з відкритими вікнами провітрюватися.

Тепер прийшов час перебрати дитячі іграшки. Не важливо, нові вони чи малюк вже ними грався, всі їх потрібно випрати і помити. Нові іграшки можуть мати небезпечний осад після виробництва, а на іграшках б/у завжди скупчується безліч мікробів і бактерій (які малюк обов'язково потягне в рот). Старі іграшки, до яких дитина втратила інтерес, просто викиньте або роздайте знайомим, щоб не накопичувати мотлох в дитячій кімнаті.

Проробляйте все це раз на сезон, і дитяча кімната завжди буде красивою, затишною і здоровою для вашого малюка!

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас