Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Правильний демакіяж – запорука краси та молодості вашої шкіри

Правильний демакіяж – запорука краси та молодості вашої шкіри
 

Всі ми знаємо про те, яким важливим є щоденний догляд за шкірою, що складається з очищення, тонізування та зволоження. Ми турбуємось про високу якість косметики, декоративних засобів, які використовуємо. А чи знаєте ви, що важливим елементом щоденного догляду за обличчям є демакіяж?Часто ми недооцінюємо його, але косметологи наголошують, що очищати шкіру потрібно двічі на день, до речі, незалежно від того, наносили ви макіяж, чи ні. Наша шкіра повинна відпочивати і регенеруватися, для того, аби ці процеси відбувалися, ми маємо ретельно очищати її від декоративної косметики зокрема, а також від залишків шкірного сала, пилу та інших забруднень.

Як проводиться демакіяж?

Невже і тут є свої правила? Є, причому дуже важливі. І найперше звучить так: демакіяж проводиться лише спеціальними засобами і дуже обережними рухами (по масажних лініях), які не розтягують зайвий раз шкіру.

Починається він зі зняття косметики з губ, потім – очі, а на сам кінець – очищаємо все обличчя, шию, знімаючи основу, залишки денного крему, очищаючи личко від різних забруднень.

Нанесіть на ватний диск трохи засобу для зняття макіяжу і обережно очистіть губи: рухаємось в напрямку від кутиків до центру.

Демакіяж очей – особливо тонке питання, адже шкіра в цій ділянці особливо ніжна, позбавлена сальних залоз, її легко пересушити. А неправильний догляд за шкірою навколо очей (або його відсутність) дуже швидко стає помітними. Нам цього не хочеться, тому дуже бережно доглядаємо за шкірою навколо очей за допомогою спеціальних засобів, демакіяж проводимо теж спеціальними засобами із позначкою «для зняття макіяжу з очей».

Розділіть ватний диск на дві частини, одну покладіть під нижню повіку, аби вії «лягли» на неї, іншу просякніть засобом для очищення і прикладіть диск до верхньої повіки на кілька секунд (нехай туш для вій трохи розм’якне, засіб почне діяти), тоді якомога м’якшими рухами знімаємо туш з вій у напрямку їх росту (від коренів до кінчиків).

Око очищаємо рухаючись верхньою повікою у напрямку від перенісся до кутика, а нижньою – навпаки, від кутика до перенісся. Тут все відбувається дуже делікатно, м’яко і обов’язково рухаємось в правильних напрямках (ви ж не хочете розтягувати шкіру навколо очей грубими, неправильними рухами і мати зморшки «авансом»). На сам кінець очищаємо обличчя. Це можна робити за допомогою косметичного молочка, використовуючи, знову ж таки, ватні диски, або ж вмиваючись водою із спеціальним засобом для очищення. Обирати цей засіб слід відповідно до типу шкіри: для сухої, чутливої шкіри – косметичне молочко, вершки; для нормальної, комбінованої – муси, легкі пінки; для жирної, проблемної – активні гелі, які регулюють роботу сальних залоз, дарують відчуття свіжості і чистоти.

Обирайте засоби для демакіяжу враховуючи не лише тип шкіри, а й пору року. Як завжди: влітку – зволожуємо, взимку – живимо.

Любіть свою шкіру, доглядайте за нею правильно і будьте красивими!

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас