Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Чи правильно ви вибрали свою весільну зачіску?

Чи правильно ви вибрали свою весільну зачіску?
 

Є весільні зачіски, які виглядають дійсно ефектно, але якщо ви не хочете, щоб перукар цілий день ходив за вами по п'ятах, вам потрібно дуже уважно обміркувати обраний для весілля варіант. Далі ми розповімо, як вибрати дійсно вдалу весільну зачіску.1. Хороша весільна зачіска – це та, яка личить нареченій, чудово поєднується з сукнею і протримається весь день до закінчення торжества.

2. Вибираючи весільну зачіску, враховуйте форму вирізу на своїй весільній сукні – чи підійде до нього краще висока зачіска, або, можливо, краще виглядатиме розпущене волосся.

3. Враховуйте стиль весілля – наскільки він буде формальним? В залежності від цього вам варто вибирати більш просту або вишукану вечірню зачіску. Також зверніть увагу на те, де проходитиме торжество, яка погода буде під час вашої весільної прогулянки і фотосесії і т.д.

4. Вам варто відправитися до перукаря за пару тижнів до весілля, щоб зробити пробну зачіску. Візьміть з собою фото із зачісками, які вам подобаються і не подобаються, особливо якщо професійний перукар працює з вами вперше. Також розкажіть майстру про свій власний стиль, смаки та вподобання. Адже якщо хтось за вас буде вибирати вам зачіску, і навіть якщо вона вам йде, не факт, що ви почуватиметься в ній красивою і привабливою.

5. Чи будете ви одягати фату, вуаль, діадему або інші аксесуари на волосся? Можливо, ви хочете прикрасити зачіску квітами або коштовностями? А також обов'язково передбачте можливість зняти після церемонії фату або вуаль – при цьому зачіска не повинна зіпсуватися.

6. Якщо ви хочете прикрашати волосся квітами, перш ніж іти до перукаря, поговоріть з флористом про те, які квіти краще для цього використовувати – потім розкажіть перукареві. Також попросіть флориста підготувати квіти на той час, коли вам робитимуть зачіску. Просто вплести квіти не можна, інакше через пару годин вони зів'януть, а вашу зачіску ніяк не можна буде назвати красивою.

7. Попросіть у перукаря пару порад про те, як правильно поправити зачіску у випадку, якщо вона почне розпадатися.

Навіть якщо в кінці вечора ваша зачіска все ж втратить вигляд, не турбуйтеся і не дайте цій неприємності зіпсувати ваше свято. Просто візьміть з собою заколку і підберіть волосся з її допомогою (зверху можна одягти фату) або ж розпустіть волосся, розбуйтеся і широко посміхніться публіці – покажіть їм свою чарівність і невимушеність.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас