Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Мультяшні футболки для милих діток

Мультяшні футболки для милих діток
 

Ну скажіть, хто не любить мультфільми?! Навіть дорослі іноді дозволяють собі розслабитися і подивитися ці веселі історії з добрими персонажами і неодмінно хорошим кінцем. Що ж говорити тоді про дітей? Сьогодні можна знайти чимало дійсно хороших, розумних і світлих мультиків, герої яких на власному прикладі поспішають навчити маленьких дітей.Напевно і у вашого малюка є як мінімум пара-трійка мультсеріалів або повнометражних мультфільмів, які він готовий дивитися знову і знову, не перестаючи милуватися улюбленими персонажами. Часом малюк може взагалі не бажати розлучатися з ними, тягаючи повсюди іграшку або талісман, як у головного улюбленого героя.

Цього року на зміну стильному тренду family look, який вже на піку популярності останні кілька сезонів, прийшли милі і добрі мультяшки. Тепер, щоб бути модними, дітям зовсім не обов'язково виглядати як дорослі, а можна нарешті дозволити малюкам залишатися дітьми. Як не крути, але без численних футболок, майок і толстовок для холодної пори року в гардеробі дитини просто не обійтися, а милі і кумедні футболки з улюбленими героями подарують море щастя і радості кожній дитині.

Персонажі з книг та мультфільмів не тільки вчать дітей добру, справедливості і дружбі, але іноді стають і близьким другом для малюка. Такий собі психологічний прийом з наслідуванням улюбленому персонажу може допомогти у вихованні крихітки. Наприклад, якщо малюк чогось боїться, запитайте у нього – а чи став би цього боятися його герой? А якщо ні, чому ж малюк не бере з нього приклад? Приміром, ваша дитина боїться темряви – але чи став би боятися цього супермен? Звичайно, ні! Запропонуйте дитині одягнути на себе футболку супермена, і ви здивуєтеся, як налякана дитина тут же перетвориться на сміливця.

Не секрет, що часто речі допомагають знайти упевненість в собі і повірити у власні сили – саме це і роблять милі мультяшні речі. Ще однією перевагою моди на зображення мультгероїв є те, що вони відмінно піднімають настрій. Ну кому захочеться вередувати, коли йому пропонують одягнути новеньку шапочку з Міньйоном, Гарфілдом або черепашкою нінзя? Правильно, нікому, а ви тим самим заощадите купу часу і сил для себе і своїх планів на день. Уявіть – одна весела шапочка і назавжди можна забути про вічні суперечки під час зборів!

Одягніть свого малюка в щастя! Як не крути, а мультяшні дрібнички не тільки піднімуть настрій, позбавлять капризів і страхів, а й зроблять вашого малюка неймовірно милим і позитивним. Хочете щодня бачити море радості в очах свого чада? Тоді не пропустіть цей модний тренд.

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас