Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ідеї з гарбузів на Хеллоуїн для вас і ваших дітей

Ідеї з гарбузів на Хеллоуїн для вас і ваших дітей
 

Вже в кінці тижня на всіх нас чекає веселе і жахливе свято Хеллоуїн. Напевно ви вже придумали, у що вбратися, і де відзначити цей день, а як щодо головного символу цього свята – гарбуза?! Не знаєте, як прикрасити його? Тоді ми вам підкажемо кілька красивих, кумедних і милих ідей.Класичний варіант – це просто взяти гарбуз і вирізати якусь пику. Для цього візьміть гарбуз і вичистіть його всередині. Далі, попередньо нанесіть малюнок за допомогою шила; щоб було простіше – виберіть і роздрукуйте один із шаблонів, а потім акуратно виріжте. Коли гарбуз готовий, поставте всередину свічку і нехай у цей день вся нечисть обходить ваш будинок стороною.

декорування гарбузів на Хеллоуїн

Хочеться чогось більш ніжного, милого і красивого? Що ж, тоді можете задекорувати гарбуз живими квітами, наприклад, зробивши по периметру свердлом отвори і вставивши різнокольорові хризантеми, або вирізавши середину і перетворивши гарбуз на справжню вазу для букета.

декорування гарбузів на Хеллоуїн

Любителям котиків точно сподобається ось така ідея – перетворити гарбузи на милих домашніх улюбленців. Для цього вам знадобиться як мінімум два гарбузи – один побільше круглої або трохи довгастої форми, і другий - кругленький і менший. Обидва гарбуза вичистіть і пофарбуйте в чорний колір, перший стійко поставте, зріжте верхівку і вставте декілька шматків твердого дроту. У другого трохи зріжте низ, і насадіть його на дріт. Далі вам залишиться лише прикріпити вушка і вуса, і ваші милі котики готові радувати всіх навколо.

декорування гарбузів на Хеллоуїн

Для дітей можна зробити прекрасні нічники і світильники з гарбузів, які подарують по-справжньому казкові сни. Звичайно, використовувати свічки в них не варто, замініть їх однотонною новорічною гірляндою, і ваш малюк буде в захваті.

декорування гарбузів на Хеллоуїн

З гарбузів можна зробити практично все, що завгодно! Гарбузи зомбі, посіпаки, черепашки нінзя і багато іншого стане чудовою прикрасою дитячої кімнати і вашого будинку.

декорування гарбузів на Хеллоуїн

Щасливого вам Хеллоуїна!

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас