Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як вибрати м´яку і затишну постільну білизну

Як вибрати м´яку і затишну постільну білизну
 

Чи вибираєте ви постільну білизну, яка буде теплою і затишною прохолодними зимовими вечорами, або дихаючою і комфортною в літню спеку, правильно вибрана постіль – запорука хорошого сну і повноцінного відпочинку вночі. А як же правильно підійти до вибору цієї самої постільної білизни? Адже у всьому цьому маркуванні і значеннях щільності можна попросту розгубитися.Правило 1: Не вибирайте постільну білизну суто за її щільністю. Вірніше йдеться про кількість ниток (вертикальних і горизонтальних) на квадратний дюйм. Ви повинні розуміти, що безліч факторів впливає на даний показник, і білизна з однаковим даним показником щільності може бути абсолютно різною.

Правило 2: Враховуйте товщину нитки, з якої виткана білизна. Мається на увазі, чи витканий матеріал постільної білизни з одинарної або подвійної нитки. Так, якщо кількість ниток на квадратний дюйм вказана 800, це може означати 800 одинарних ниток або 400 подвійних.

Правило 3: Визначтеся, наскільки щільна вам потрібна постільна білизна. Залежно від цього вибирайте білизну з подвійної нитки, якщо хочете, щоб вона було щільною і міцною, або з одинарної, якщо хочете, щоб вона було більш тонкою і легкою.

Правило 4: Визначтеся, яке плетіння підійде саме вам. Якщо ви хочете, щоб постільна білизна була за відчуттям схожою на шовк, білизна з щільного матеріалу перкаль стане ідеальним вибором для вас. Фланелева постільна білизна з саржевим плетінням буде дуже м'якою, теплою і затишною. Якщо ви хочете, щоб постіль була злегка стрейчевою, виберіть трикотаж джерсі – така постільна білизна також дуже м'якою і комфортною. А якщо ви хочете зробити свою постіль по-справжньому розкішною, без сумнівів віддавайте перевагу сатину.

Правило 5: Перш ніж купувати, обов'язково протестуйте постільну білизну. Деякі виробники постільної білизни виставляють в магазинах свої зразки (заправлена постіль, яку можна помацати), в деяких магазинах при покупці можна попросити розпакувати комплект постільної білизни і спробувати її навпомацки. Ваша ідеальна постільна білизна має відповідати двом пунктам: як вона виглядає і наскільки вона приємна до шкіри. Тому не довіряйте біркам і маркуванням розповідати вам, наскільки м'яка і комфортна ця постільна білизна, переконаєтеся в цьому самі, доторкнувшись до матеріалу. Зрештою, ви будете проводити на ньому близько третини свого дня.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас