Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Життя за циклом: поради для активних дівчат

Життя за циклом: поради для активних дівчат
 

Життя кожної дівчини підпорядковане своєму внутрішньому циклу. Чим швидше ти навчишся жити у відповідності з ним, тим комфортніше будеш почуватися в будь-який день. Як навчитися розуміти своє тіло і жити згідно з його вимогами – нам розповіла консультант по здоровому способу життя Анастасія Нагорна.Перш за все, почни вести календар критичних днів – це дозволить розуміти, в якій фазі циклу ти знаходишся, і чого потребує твоє тіло в даний момент. Правильно відраховувати цикл з 1-го дня критичних днів. Тобто їх початок – перший день твого циклу. Ось кілька основних принципів, про які важливо пам'ятати кожній дівчині:

Перша фаза (1-6 день) – постарайся уникати стресів, різких перепадів температури (не приймати ванну) і інтенсивних навантажень. Більше гуляй пішки: навіть 30-ти хвилин буде достатньо, щоб поліпшити кровопостачання органів малого тазу і зняти спазми. Каблуків в ці дні намагайся уникати, вони посилюють стан судин, що може спровокувати головні болі.

Друга фаза (7-12 день) – саме час підкорювати вершини! Тільки в пориві не забувай допомагати організму відновлюватися. Введи в раціон залізовмісні продукти: яловичу печінку, яблука, гречку, горох, квасолю.

прокладки Always Ultra

Третя фаза (13-14 день) – в ці дні відмінно спалюються жирові відкладення. Тому ще більше активності, спорту і руху! Але не забувай про харчування: мінімум жирної, солодкої і крохмаловмісної їжі (картоплі, рису, хліба).

Четверта фаза (15-28 день) – упс, ПМС! Але обійдемося без трагедій – за 10-14 днів до «цих» днів підтримуй нервову систему заспокійливими засобами: чаями з валеріаною, пустирником або мелісою. Потіш себе приємними зустрічами і просто «нічогонеробленням» з книгою або улюбленим фільмом. Не забороняється і салонна програма краси, але тільки в області заспокійливих процедур, протизапальних масок і поверхневого пілінгу. Введи в меню натуральні соєві продукти (наприклад, тофу). У них містяться фітогормони, що допомагають заповнювати кількість прогестерону, через дефіцит якого так «штормить» організм.

Надійний захист в «ці» дні

прокладки Always Ultra Classic Night Щоб залишатися активною та успішною в «ці» дні, дуже важливо відчувати надійний захист. Оновлені Always Ultra тепер містять на 10% більше гелеутворюючої речовини і можуть поглинати рідину в кількості, що до 30 разів перевершує вагу самого гелю. В результаті вони утримують рідину ще краще і забезпечують до 100% захисту від протікань.

А для надійного захисту вночі в асортименті Always є довші і вбираючі варіанти: подовжені Super Plus для додаткової впевненості і Always Ultra Classic Night з розширеною задньою частиною. Їх надійний захист допоможе позбутися зайвих занепокоєнь, щоб насолоджуватися комфортом і безтурботним сном протягом всієї ночі.

*Реклама медичного виробу. Необхідно проконсультуватися з лікарем перед застосуванням медичного виробу

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас