Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Знімаємо гель-лак в домашніх умовах – легко і просто!

Знімаємо гель-лак в домашніх умовах – легко і просто!
 

Сьогодні багато жінок замість звичайного манікюру обирають покриття гель-лаком. Все це завдяки тому, що в порівнянні зі звичним лаком, він тримається значно довше, при цьому, не втрачаючи свій зовнішній вигляд від домашніх турбот, роботи за комп'ютером, та інших справ, з якими кожна з нас стикається щодня. Крім того, покриття гель-лаком допоможе позбутися такої, начебто і дріб'язкової, але настільки неприємної і знайомої всім проблеми, як зламаний ніготь. Адже завдяки своїй щільній структурі гель-лак додатково зміцнює нігтьову пластину.Ну, добре, зробили ви собі довгоочікуваний манікюр гель-лаком, проходить 3-4 тижні, нігті відросли і, як на зло, всі майстри зайняті на тижні вперед. Не ходити ж з такою красою ще тиждень-два в очікуванні дива, поки майстер звільниться? Звичайно ж, ні! Тим більше, що, не дивлячись на складність, зняти покриття з нігтів можна і в домашніх умовах. Як?

Екстрений варіант

Якщо вам терміново потрібно позбутися покриття гель-лаком, налийте в невелику ємність трохи ацетону і опустіть нігті в нього на 10 хвилин. Через настільки недовгий час гель-лак розчиниться, і після цього ви його легко зможете зняти за допомогою бамбукової палички.

Однак цей метод дуже агресивний і сильно пересушує як нігтьову пластину, так і шкіру на руках, тому робити так регулярно не варто. Ось чому він називається екстреним.

Класичний варіант

Для цього заздалегідь виріжте рівні прямокутники з ватних дисків за розміром своїх нігтів. Потім візьміть масло для кутикули і добре змастіть шкіру навколо нігтя – це допоможе захистити її від шкідливого впливу ремувера. Шматочки дисків просочіть ацетоном або спеціальною рідиною для зняття гель-лаку, накладіть на нігті, щільно обмотайте фольгою і почекайте 10 хвилин.

Якщо є можливість, то користуватися, звичайно, краще професійним ремувером, який не тільки дбайливо допоможе зняти обридлий гель-лак, але і захистить шкіру від пересихання.

Суворий

Бувають і такі випадки, коли під рукою нічого немає з перерахованого вище, а позбутися лаку потрібно терміново. У цьому випадку на допомогу вам прийде проста пилка для нігтів. Фахівці рекомендують для цих цілей вибирати найм'якішу пилочку – нею акуратно зніміть гель-лак і відполіруйте нігтики. І запам'ятайте, часто робити подібну процедуру не можна, інакше ваші нігті незабаром стануть крихкими і ламкими.

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас