Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Відродження традицій, або корисний гаджет для дітей

Відродження традицій, або корисний гаджет для дітей
 

Багато хто з нас пам'ятає той щирий дитячий трепет, коли гасло світло і на стіні з'являвся перший слайд улюбленого діафільму. Ми жадібно вдивлялися в картинку, намагаючись про себе прочитати текст, раніше, ніж це вголос зробить мама або тато. Діафільми не набридали ніколи, їх можна було переглядати сотні разів все з тим же непідробним інтересом.Шкода, що це чарівне захоплення, яке розвивало нашу фантазію і допомагало вчитися читати, залишилося в минулому, поступившись місцем планшетам, смартфонам та комп'ютерним іграм. Але ж не секрет, що години, проведені перед мерехтливим екраном, негативно позначаються на психічному і фізичному здоров'ї дітей, особливо на зорі.

Наприкінці листопада в Україні стартував продаж унікального дитячого пристрою, інноваційного міні-проектора МУЛЬТиКУБИК, який відроджує традицію казок на ніч і не має негативного впливу на здоров'я дитини. МУЛЬТиКУБИК у вигляді невеликої компактної білої коробочки, вагою всього 250 г, демонструє яскраве і чітке зображення діагоналлю до 150 см на різних поверхнях. Проекція на стіну не справляє настільки негативного впливу на зір, як перегляд відео на екрані планшета, комп'ютера або ноутбука. Турботливі батьки зможуть спокійно включати малюкові мультики і не переживати про те, що він проведе за переглядом більше часу, ніж планувалося.

Творці МУЛЬТиКУБИКа подбали не тільки про здоров'я маленьких любителів сучасних технологій, а й про пізнавальну функцію пристрою. З міні-проектором дитина зможе не тільки розважатися, переглядаючи мультики, але й слухати аудіо-книжки. У базовій комплектації встановлено 50 мультфільмів, які вже встигли стати класикою. Проектор також забезпечений USB-портом і 8 Гб пам'яті, а це означає, що ви легко зможете завантажити нові мультфільми, відео-уроки, і інший відео- або аудіо-контент.

Начебто іграшка для малюків, але МУЛЬТиКУБИК збирає і компанії дорослих. Згадати дитинство і переглянути колекцію старих мультиків зі своїм чадом, послухати разом казку або допомогти йому з відео-уроком – що може бути краще для люблячого батька? Динамік потужністю 2 Вт дозволить слухати казки прямо з МУЛЬТиКУБИКа, а якщо дітей і дорослих зібралося багато – можна підключити зовнішні колонки, використовуючи аудіовихід.

Міні-проектор стане незамінним в далеких подорожах і під час тривалих очікувань. Вбудована батарея забезпечить 2 години безперервного використання, і вам не доведеться запасатися батарейками. З МУЛЬТиКУБИКом перегляд мультика можна організувати навіть в машині, проектуючи зображення на дах автомобіля.

МУЛЬТиКУБИК – це відмінний подарунок для всієї родини до Нового року. Проведіть ці зимові канікули в своєму домашньому кінотеатрі з рідними і близькими. З наступаючими святами!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас