Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Тяга до їжі під час вагітності: що вона говорить про вас?

Тяга до їжі під час вагітності: що вона говорить про вас?
 

Всі ми чули про те, що під час вагітності смаки жінки можуть змінюватися і ставати досить дивними. Вірніше, дивною є тяга до певної їжі, яку, як нам здається, просто неможливо подолати. Всі ми пояснюємо це нестачею певних речовин в організмі майбутньої мами – мовляв, організму (і, відповідно, майбутньому малюкові) чогось не вистачає, і він з розуму зведе, але отримає те, що йому потрібно.Але є й інша цікава теорія, про яку ви напевно ще не чули: тяга до певної їжі під час вагітності може відображати не потреби організму, а наш характер.

Так що ж ваша тяга до їжі під час вагітності може сказати про вас?

Солоні огірочки і морозиво

Ви любите все робити по книжці. Якщо хтось до цього вам сказав, що солоні огірочки з морозивом – найсмачніший смаколик під час вагітності, ви вірите на слово і слідуєте прикладу.

Хот-доги, шаурма, тако і т.д.

Ви не слухаєте, що говорять інші. Ви знаєте, скільки калорій в подібній їжі. Але ж ви їсте зараз за двох, тому можете дозволити собі буріто.

Кубики льоду

У вас дуже материнський тип особистості. Ви – та людина, до якої друзі і родичі звертаються за порадою. Ви завжди знаходите ідеальний баланс між тим, що хочете і що повинні робити.

Соковитий стейк

Якщо ви їли м'ясо до вагітності і зараз їсте його із задоволенням, це лише означає, що ви знаєте, що таке хороша поживна їжа. Якщо ж ви завжди дотримувалися вегетаріанської дієти, а зараз їсте стейки, це означає, що ви – хороша мама, яка зробить все для своїх дітей.

Кока-кола

Ви живете за правилами, які встановлюєте самі. Ви знаєте, як зробити себе щасливою, але при цьому у всьому знаєте міру. І якщо вам хочеться трошки кока-коли, ви вип'єте її.

Солона їжа (снеки)

Ви любите веселитися, і хоч і знаєте, що чіпси – не найкорисніша їжа, ви все одно не відмовите собі в цьому задоволенні. А якщо ви їсте їх на вечерю – ну, принаймні, ви вечеряєте)).

Будь-яка їжа

Вам легко догодити і з вами легко ладити. Але ваш партнер напевно в подиві кожен раз, коли ви просите «просто дати вам щось пожувати».

Шоколад

Ви – жінка у всьому! І, звичайно ж, ви любите смачний шоколад у свята і зовсім без приводу. Він ніколи не набридає і завжди піднімає настрій.

Молоко

Ви любите здоровий і впорядкований спосіб життя, і завжди прагнете повернутися до рутини, коли переживаєте стрес.

Квашені огірочки

Якщо вас тягне до квашених огірочків, помідорів і інших домашніх солінь, ви швидше за все чимось стурбовані. А така тяга під час вагітності може говорити про незадоволення в сексі.

Гостра їжа

Ви любите ризикувати і вважаєте, що життя таке, яким його робимо ми. І ваше життя – гостре і насичене (у хорошому сенсі).

Фрукти

Якщо ви, будучи вагітною, налягаєте на фрукти – ви любите жити сьогоденням моментом, і впевнені, що все і далі йтиме за планом. Ви завжди піклуєтеся про себе, особливо в ті моменти, коли це дійсно важливо.

Бургери

Ви любите плисти за течією. І якщо вам так хочеться бургерів під час вагітності, ви будете їх їсти і насолоджуватися кожним шматочком.

Нічого

Ви напевно вже перепробували все з цього списку. І якщо у вас немає тяги до певної їжі, значить, ви її чимось замінюєте.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас