Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Кухня в середземноморському стилі – сонячний куточок вашого дому

Кухня в середземноморському стилі – сонячний куточок вашого дому
 

Кухня – це, безперечно, душа оселі, центр тяжіння усього дому. Тут члени сім’ї проводять чи не найбільше часу, адже окрім звичної трапези, на кухні часто відбуваються сімейні посиденьки, збори, душевні розмови за чаюванням, а ще – на кухні господиня творить свої кулінарні шедеври, вкладаючи душу у страви. Так, кухня це особливий, навіть сакральний куточок дому. Тому дизайну, оформленню її ми надаємо дуже велике значення, хочеться, аби все на кухні було під рукою – зручно, продумано, а ще, щоби тут панувала особлива атмосфера затишку і тепла.Середземноморський стиль в уявленні багатьох відповідає ідеальному стилю кухні: теплий, сонячний, домашній та затишний. Він створює атмосферу відпочинку. Саме тому багато людей зупиняють свій вибір на середземноморському стилі, коли мова іде про оформлення інтер’єру кухні та вітальні.

Багато світла, використання природніх кольорів, простота, динамічність, легкість, умиротвореність, максимальна зручність і комфорт – це про середземноморський стиль.

Кольорова гама

Відносно кольорової гами, середземноморський стиль поділяють на грецький та італійський напрямки. Для грецького напрямку основними відтінками є свіжий блакитний, синій, білий, смарагдовий, синьо-зелений, лимонний, тобто холодні морські відтінки. Для італійського ж напрямку характерні більш теплі відтінки: сонячно-жовтий, оливковий, цегляний, теракотовий, кремовий. Часто у середземноморському стилі змішують «грецьку» та «італійську» кольорові гами, отримуючи оригінальний синтез, який найбільш повно передає середземноморський настрій.

Світло

Середземномор’я – регіон, залитий сонцем. Тому в інтер’єрі середземноморського стилю, безперечно, має бути багато світла, природнє освітлення використовується максимально.

Оздоблення

Стіни у середземноморській оселі пофарбовані в один колір, може бути присутня деяка рельєфність штукатурки, тобто не варто домагатися ідеальної гладкості стін. Шпалери використовуються вкрай рідко. Текстилю в оформленні інтер’єру теж мінімум. А от використання мозаїчної плитки для оздоблення приміщень – це про середземноморський стиль. Нею, наприклад, можна вкласти фартух кухонного гарнітуру. Широко використовуються ковані елементи, плетені деталі (наприклад деякі меблі).

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас