Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Модні сукні 2016 року

Модні сукні 2016 року
 

Сукні – основа будь-якого жіночого гардеробу, і в новому 2016 вони ніяк не втратять своєї актуальності. Чим же порадує нас рік, що щойно наступив? Цього року на вас чекає чимало знайомих трендових силуетів, які вже встигли полюбитися з минулих сезонів, але і не обійдеться без новинок.З актуальних торік у нових сезонах так само на піку популярності залишаться ніжні романтичні шифонові сукні і милі ретро-сукні, перероблені на сучасний лад, тому бути в тренді буде зовсім не складно. Також особливо актуальними будуть мереживні сукні і різні поєднання абсолютно різних тканин, але про це все більш докладно далі.

Незвичайне поєднання

Одним з найяскравіших прикладів стали сукні з колекції Versace, де в одному виробі дивним чином поєднувалися шифон і оксамит, тюль і мереживо, і т.д. І, варто відзначити, подібні комбінації непоєднуваного істотно розширили межі можливого в сучасній моді. Чого чекати далі? Можливо, вже навесні дизайнери здивують нас новими оригінальними рішеннями, а поки що пора почати звикати до цих незвичайних поєднань.

Мереживо

Улюблене багатьма, ніжне і романтичне мереживо знову на піку популярності в 2016 році. Але, на жаль, торішня улюблена сукня для прийдешніх сезонів не підійде, тому що в цьому році в моді не витончене і легке мереживо, а грубе, важке і щільне. Зате ці сукні можна буде спокійно носити на роботу хоч кожен день.

Багатошаровість

Цей екстравагантний тренд, який вразив усіх в 2015 році, сміливо переступив і в наступний рік, заявивши про себе у численних колекціях прийдешнього сезону. Експерти навіть припускають, що саме багатошарові образи стануть основою сучасного стилю ділової леді. Розкльошені сукні разом з брюками з однієї тканини виглядатимуть досить строго і цікаво.

Ретро-стиль

Тут головний тренд – це відкриті плечі, а вже далі, виберете ви класичну сукню-трапецію чи неймовірно привабливу і сексуальну сукню з V-подібним вирізом до талії – вирішувати вже вам. Головне, щоб ви самі відчували себе комфортно в обраному вбранні.

Можливе і поєднання декількох трендів в одному вбранні, але і тут головне – не перестаратися, адже все має бути в міру. Хоча, всі ми знаємо, що найкраща прикраса будь-якої жінки – її прекрасний настрій і впевненість у собі. Тому в Новому Році бажаємо ніколи не сумніватися в собі і, тим більше, у своїй красі!

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас