Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як доглядати за сумками з натуральної та штучної шкіри

Як доглядати за сумками з натуральної та штучної шкіри
 

Сумочка – наш надійний супутник, куди б ми не прямували. Вона не тільки дозволяє взяти з собою все необхідне, але і є невід'ємною частиною нашого стилю, родзинкою модного образу. Звичайно ж, щоб вона була саме такою, після покупки важливо правильно доглядати за своєю сумочкою – тоді вона довго радуватиме вас своїм первозданним виглядом.Звичайно, купити брендову шкіряну сумочку зараз є можливість не у кожної модниці, тому часто ми робимо вибір на користь шкірозамінника. Але і цей матеріал вимагає правильного догляду. Тому в даній статті ми розглянемо правила догляду як за шкіряними сумками, так і за виробами зі штучної шкіри.

Правила догляду за сумочкою з натуральної шкіри

Щотижневий догляд: Раз на тиждень очищайте сумку від зовнішніх забруднень, протираючи її зовні дитячою вологою серветкою з просоченням, що не містить спирту – вона допоможе видалити забруднення, не пошкоджуючи шкіру. Якщо ви хочете, щоб сумочка залишалася м'якою, купіть кондиціонер для шкіри – даний засіб допоможе запобігти на шкіряній поверхні появі тріщин, які виникають у міру використання виробу.

Видаляємо плями:

- Жирні плями. Буває всяке, від цього ніхто не застрахований. І, як правило, такі плями на сумочці з'являються ні з того ні з сього, ніби нізвідки. Щоб видалити таку пляму, посипте її дитячою присипкою: висипте повну кришечку присипки на проблемне місце і залиште на ніч. Видаліть присипку на наступний день і повторіть процедуру, якщо пляма не зникла повністю.

- Бруд. Такі плями необхідно знімати щіткою. Щоб видалити плями бруду з натуральної замші, скористайтеся шматочком черствої хлібної кірки (повірте, це працює) – нею акуратно, як щіткою, зчистите бруд з ворсистої поверхні. Якщо ви все ж не довіряєте цьому способу, скористайтеся стираючою гумкою (ластиком) - вона також дуже ефективна в даному випадку.

- Чорнильні плями. Щоб видалити плями від ручки, тріть їх ваткою, змоченою в спирті. Якщо пляма маленька, робіть це за допомогою вушної палички. Тільки перш ніж починати боротися з плямою, нанесіть спирт на непомітну ділянку шкіри, щоб переконатися, що вона не злиняє.

Зберігання: Вироби з натуральної шкіри рекомендується зберігати в місцях, недоступних для сонячних променів – так шкіра не вицвіте і не розтріскається. Якщо ви прибираєте сумочку на сезон-другий, загорніть її в мішечок для взуття або покладіть в пластиковий контейнер і поставте під ліжко або глибоко в шафу.

Правила догляду за сумочкою зі штучної шкіри

Щотижневий догляд: Раз на тиждень протирайте сумочку щільною ганчіркою з мікрофібри, щоб видалити з її поверхні пил і сухе сміття.

Видаляємо плями:

- Бруд. Видаляйте бруд з зовнішньої і внутрішньої поверхні за допомогою простого мильного розчину. Змішайте воду з милом або рідким миючим засобом, потім за допомогою губки протріть штучну шкіру. Після такої чистки обов'язково обполіскуйте поверхню, щоб мило не забилося в пористий матеріал.

- Стійкі плями. Щоб позбутися сильних забруднень, таких як плями від ручки або олівця, як і шкіру, тріть шкірозамінник ваткою, змоченою спиртом. Але, знову ж, зпочатку спробуйте зробити це в малопомітному місці, щоб переконатися, що сумка не злиняє.

- Профілактика неприємних запахів. Краще за все, звичайно ж, регулярно провітрювати сумку. Щоб прискорити процес, можна обернути або набити сумку зім'ятими газетами – папір дуже швидко вбирає запахи.

Корисна порада! Щоб ваша сумочка, з якого матеріалу вона не була б зшита, залишалася чистою всередині і не набиралася неприємних запахів, кожен день витрушуйте з неї крихти, фантики та інше сміття, що накопичилося. Потім пройдіться по підкладці липким валиком або скотчем.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас