Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сучасна вітальня: особливості облаштування

Сучасна вітальня: особливості облаштування
 

Вітальня – одне з головних місць в кожному будинку. І нехай у кожній родині це місце служить своїм цілям: для когось це місце сімейного відпочинку, а для когось – зустрічі улюблених гостей. Як би там не було, в будь-якому випадку сучасна вітальня повинна бути комфортною, затишною і багатофункціональною. Головну роль в облаштуванні цієї кімнати, без сумніву, відіграють меблі. Стандартний «набір» виглядає приблизно таким чином – диван, столик або тумба, стінка, рідше стелаж і підставка під телевізор. А тепер давайте поговоримо про все більш детально.

Стінка або стелаж

Асортимент сучасних меблевих магазинів пропонує досить широкий вибір найрізноманітніших моделей своїм покупцям. Головна вимога до сучасних стінок у вітальню – це багатофункціональність і легкість. При цьому якщо у вас немає необхідності в шафі, від неї краще відмовитися, вибравши прості і неперевантажені моделі меблів.

Стелажі доречні тільки в тому випадку, якщо вітальня виконує роль домашньої бібліотеки, у всіх інших випадках цілком можна обмежиться однією стінкою або тумбою під телевізор і декількома навісними полицями, які до того ж дозволять візуально розширити простір кімнати.

М'які меблі в вітальню

Зручно і доцільно виділяти у вітальні функціональні зони, однією з яких є зона відпочинку. Для комфортного проведення часу в цій зоні у великій і просторій вітальні можна поставити розкладний диван куточком або два невеликих дивана паралельно один одному, в невеликих кімнатах краще віддати перевагу сучасним диванам-книжкам.

Дивани у вітальню повинні бути не тільки м'якими і максимально комфортними, а й досить компактними, залишаючи якомога більше вільного простору.

Якщо крім дивана ви також хочете поставити крісла або пуфики, тоді обов'язково прослідкуйте за тим, щоб дизайн цих виробів максимально підходив один одному і гармонійно поєднувався з іншими предметами інтер'єру.

Столики і тумби

Столики і тумби також повинні гармонійно поєднуватися з іншими предметами інтер'єру. Найбільш виграшним варіантом для будь-якої вітальні є скляні журнальні столики, які візуально не захаращують простір і відмінно виглядають в будь-якому інтер'єрі. Тумбу під телевізор краще вибирати не високу – це допоможе візуально трохи розширити простір, і з різними поличками і скриньками – тут ви зможете зберігати сімейні фотографії, диски і різні дрібниці.

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас