Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як змішувати аромати парфумів: 7 корисних порад

Як змішувати аромати парфумів: 7 корисних порад
 

Носити лише один улюблений аромат – це класика. Але останнім часом величезної популярності набрала тенденція змішування різних парфумів, що дозволяє одержати більш багатий, яскравий, динамічний аромат.Звичайно ж, якщо ви просто візьмете і набризкаєтеся різними парфумами, нічого хорошого з цього не вийде – ви просто будете пахнути невиразно і занадто «важко» для сприйняття. І добре, якщо це не закінчиться головним болем у вас або оточуючих людей. Але знаючи основи змішування і нашарування парфумів, ви зможете створювати власні унікальні аромати щодня.

Як правильно нашаровувати духи

1. Почніть з більш важких, насичених ароматів

При нашаровуванні духів за основу беруться більш важкі, насичені аромати, до яких згодом додаються більш легкі нотки. Якщо ж зробити навпаки, сильний аромат може попросту перебити той, що слабше. Також вам варто поекспериментувати із пропорціями і знайти свою ідеальну.

2. Нашаровуйте прості аромати

Найпростіше змішувати парфуми з однією базової ноткою, а також починати рекомендується з більш легких парфумів. Наносьте їх акуратно, потроху, буквально по одному «бризку». Адже кількість нанесеної парфумерії при змішуванні не має бути більшою, ніж зазвичай, коли ви користуєтеся одним парфумом.

3. Змішуйте аромати однієї групи

Якщо ви хочете навчитися нашаровувати парфуми, краще починати з ароматів одного сімейства: деревні, квіткові, пряні, свіжі, цитрусові. Ваніль, мускус і цитрусові – найбільш універсальні аромати, які добре «вписуються» практично в будь-яку композицію. Якщо ви змішуєте парфуми вперше, спробуйте для початку поєднувати два аромати з однаковою базовою ноткою; потім можна спробувати змішати пару ароматів з протилежними нотками.

4. Пам'ятайте, що нашарування ароматів починається з душу

Якщо у вас ароматизований гель для душу або ви користуєтеся лосьйоном для тіла після ванни, значить, ви вже нашаровується аромати! Адже їх змішування – це не тільки використання декількох парфумів. Пам'ятайте, що будь-який ароматизований продукт, яким ви користуєтеся, відіграє свою роль у тому, як ви пахнете: парфуми, лосьйони та масла для тіла, креми для рук і навіть дезодоранти злегка змінюють ваш аромат.

5. Зробіть аромат більш стійким

Щоб отриманий вами аромат протримався якомога довше, підготуйте для нього шкіру. Молекули парфуму зв'язуються з молекулами жиру на шкірі, тому будь-який аромат буде триматися довше на попередньо зволоженій шкірі.

6. Поекспериментуйте з нанесенням парфумів

Як правило, ми наносимо парфуми на точки пульсації – шию, кисті і т.д. Але щоб аромат краще розкрився і був багатшим, ви можете нанести його трохи більше на внутрішню поверхню рук. Також трохи улюбленого парфуму можна нанести на волосся, а ароматизованого лосьйону для тіла – на кисті і стопи.

7. Зачекайте годину

Щоб зрозуміти, як ви будете пахнути з новим змішаним ароматом, дайте йому побути на шкірі годину або довше - так ви побачите, як він розкриватиметься, взаємодіючи з вашими феромонами. Адже кожен аромат і парфум пахне по-різному на кожній окремій людині.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас