Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

День святого Валентина вдома: як урізноманітнити романтичний день?

День святого Валентина вдома: як урізноманітнити романтичний день?
 

День усіх закоханих ви проведете вдома і це вас засмучує? Але навіть такий банальний сценарій можна урізноманітнити цікавими ідеями, зробивши День святого Валентина незабутнім. Пропонуємо вам для цього кілька ідей, надіємось, вони допоможуть зробити романтичне свято особливим!

Романтика повсюди

Якщо є натхнення – прикрасьте свій дім. Але розпочати, звісно, варто з прибирання, адже все має виглядати бездоганно, лише тоді святкова атмосфера відчувається у повній мірі. Навівши чистоту, сміливо додавайте романтичних ноток: пурпурові серця, квіти, повітряні кульки, м’які іграшки, пелюстки троянд… згодиться все, що викликає у вас теплі асоціації, романтичний настрій. Ви можете заздалегідь приготувати ваші з коханим спільні фото і помістити їх у красиві рамочки та розвішати на стінах, можна роздрукувати ваші романтичні світлини та розвісити їх у формі серця (як на фото).

Словом, фантазуйте, підключайте весь свій креатив і втілюйте в декорі найніжніші почуття.

Кінозал для двох

Влаштуйте спільний перегляд фільму з коханим. Приготуйте необхідні реквізити: попкорн, напої, або свіжі фрукти – як вам до вподоби. І фільм, звісно, теж варто обрати заздалегідь: романтична комедія чи мелодрама – це, напевне, ідеальний варіант для такої нагоди.

Готуємо пригощання

Навіть якщо ви не любите готувати, цього дня варто зібрати всі свої сили та все ж продемонструвати власні кулінарні таланти. Можете приготувати просту страву, але використати нові інгредієнти, додавши звичній страві нової, свіжої нотки смаку. Класична романтична вечеря при свічках, або ж пригощання за душевними розмовами на підлозі перед каміном – вирішуйте самі. Головне, що ви продемонструєте коханому свої старання і, звісно, нагодуєте його (що теж важливо ;) ).

Зробіть коханому приємне

Ви можете вразити милого масажем з ароматними маслами, або ж подаруйте інше задоволення - прийміть разом ванну з пелюстками троянд: тепла водичка, мерехтливе світло свічок, запах арома лампи, шампанське… Можливо ці варіанти доволі банальні, проте, як же не часто ми влаштовуємо собі такі романтичні дні. Для створення відповідної атмосфери можна використати проектор (типу «зоряне небо»). Також, тут не завадить відповідний музичний супровід: оберіть легку інструментальну музику, яка дозволяє максимально розслабитись.

Тож, як виявляється, те, що День всіх закоханих ви святкуватимете вдома, - це ще не означає, що ви проведете його нецікаво. Все в ваших руках! Фантазуйте і втілюйте свої мрії! ;)

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас