Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як відсвяткувати 8 березня з користю для душі і тіла?

Як відсвяткувати 8 березня з користю для душі і тіла?
 

Вже так склалося, що 8 березня став днем, коли чоловіки з усіх сил намагаються догодити жінкам. Вони не лише балують нас приємними подаруночками, а й хочуть максимально облегшити побут жінки: полишивши принципи, стають за плиту, беруть в руки пилосос і міксер, відчайдушно намагаючись догодити прекрасній половині в Міжнародний жіночий день. Нам, жінкам, звісно хотілося б, щоби не лише 8 березня в чоловіків виникали такі благородні наміри, але радіємо і цьому. Тож чому б не скористатися такою нагодою і не взяти максимум від дня, коли мужчини погоджуються взяти на себе весь тягар жіночих побутових справ?

Доторкніться до прекрасного

Часто так буває, живемо в місті вже багато років, а зовсім його не знаємо. Часом враження, що окрім торгового центру ніде особливо і не бували. Коли останній раз ви були в театрі, у філармонії, в музеї, в галереї, на виставці? Доторкніться до світу прекрасного і ви відчуєте особливий прилив енергії, позитивних емоцій. Такий незвичайний спосіб провести день (чи бодай вечір) точно наповнить новими емоціями, а приємні спогади залишаться на довго.

Шопінг-день

Похід по магазинах – улюблений спосіб дозвілля та відпочинку багатьох жінок. При чому, ми отримуємо задоволення не лише від покупок, а й просто від процесу ходіння, споглядання гарних речей, примірок… Так, це справді жіноча слабкість. Тож чому б не влаштувати собі такий шопінг-день у компанії подруг, весело погомонівши, прикупивши кілька симпатичних суконок і випивши кави у затишній кав’ярні. Така прогулянка зарядить вас позитивними емоціями та гарним настроєм на довго.

СПА-день

День у СПА – таємна мрія багатьох жінок. Адже це спосіб доглянути за своїм тілом, розслабитись, відпочити. Міжнародний жіночий день – гарна нагоди втілити свої мрії в реальність. Розслаблюючий масаж, маски, обгортання… Все це ми обожнюємо. А результат – не лише, як то кажуть, на лице, після таких процедур присутній і внутрішній ефект. Такі приємні процедури надихають нас. Тож не відмовляйте собі у задоволенні.

Незабутня поїздка

Подорожі – це завжди ковток свіжого повітря, це натхнення, нові горизонти, нові думки і нові відчуття. Влаштуйте собі приємну подорож, вирвіться із буденності бодай на один день. Якщо є можливість – це може бути подорож в іншу країну, але і поїздка в сусіднє місто за 50 км може нагородити неймовірними враженнями і приємними емоціями. Звісно, для подорожі візьміть супутника: приємного співрозмовника, свого однодумця (наприклад найкращу подругу), або влаштуйте романтичну подорож з коханим.

Який би спосіб святкування Міжнародного жіночого дня ви не обрали, намагайтеся отримати максимальну насолоду від нього, смакуйте приємні емоції, знаходячи їх у кожному моменті. Відпочивайте тілом і душею, заряджайтесь, адже це – ваш день!

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас